güngören sanayi mahallesi su tesisatçısı

Güngören Sanayi Mahallesi su tesisatçısı servisi olarak kombi petek bakımı, makineli tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktayız. Faturalı, uzman ve güvenilir petek temizliği firmasıyız. Mobil gezen değil, köklü bir firmayız ve kalorifer peteklerini soğutan kir, tesisat yanlış bağlantı, cihaz arızası ne ise araştırıp kısa sürede bulabiliriz. Bazen petekler son derece temizdir fakat komide ısıtılan su yeterince sıcak değil veya verimli şekilde pompalanması yapılamayabilir. Filtre tıkanmış olabilir ve hepsini araştırabiliriz. Sorun petek suyundaki kirlilik ise tesisat cihazımız ile ön yıkama aşamasına tutarız ve ilaç eklenerek içindeki tüm pisliklerin suda salınmasını sağlarken, eş zamanı gönderilen basınçlı su ile tamamen kir tabakalarını alırız.

Sanayi Mahallesi Kameralı Tesisatçı Telefonları

Sanayi Mahallesi su tesisatçısı kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmayız. Su kaçaklarını yerini bulmak eski dönemlerde bir hayli zordu. Çünkü teknolojinin yetersizliği yüzünden her taraf kırılıp dökülüyor yine de bazen su kaçağı bulunamıyordu. Şimdiki zamanda firmamızın da kullandığı kameralı cihazlar en çok tercih edilen su kaçağı bulma yöntemlerinden bir tanesi durumuna geldi. Bu cihaz tespit aşamasında duvar veya zemini kırmadan kaçağın yerini bize göstererek onarım için yapılacak zamanı kısaltıyor. Su sızıntılarını hızlı, kolayca ve pratik yolla bulmak ve en az hasar ve maliyet kapsamında ilerlemek için bizlerle iletişime geçiniz.

Güngören Sanayi Mahallesi su tesisatçısı yağlanmış gideri açan firmayız. Mutfağın yağlanan giderini tıkanıklık açma robotu ile güzelce temizleyebiliriz. Ne kadar yapışmış ve iyice yerleşmiş olsa da gider içine önce kamera takıp saç, kıl artıklarını görüntüleyip, nerede olduğunu anladıktan sonra temizlemeye robot cihazın yayı ile yapabilirken, su sıkarak basınç gücünden yararlanılması sonucuna da gidebiliriz. Her ikisinde de tadilat ihtimali yoktur, rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*