sultangazi gazi mahallesi su tesisatçısı

Sultangazi Gazi Mahallesi su tesisatçısı firmamız robotla su kaçağı bulma, kombi petek bakımı ve cihazla tıkanıklık açma servisi vermektedir. Gider borusu yıkama makinesi kullanarak tıkanıklık açma yapmaktayız. Lavabo içinde tuvaletteki gibi büyük ve birikmiş atıklar olmaz. Küçük parçaların bir araya gelmesi ile birikmeler olur. Yoğun saç kalıntısını lavabo kanalını tıkaması gibi durumlardan bahsediyoruz. En iyi lavabo kanalını temizleme yöntemi basınçlı su ile yıkamadır. Metreler boyunca uygulanabilir ve robot cihaz ile kullanıyoruz. İkinci yöntem ise spiral telin eviye deliklerinden veya gider içlerinden ileri geri hareketleri ile oradaki birikintiyi temizlemesi olup her ikisi de kesinlikle tahribat oluşturmayacak yöntemlerdir.

Gazi Mahallesi Kameralı Su Tesisat Ustası

Gazi Mahallesi su tesisatçısı peteklerde kimyasal temizleyici kullanarak petek temizliği yapmaktayız. Peteklerdeki kirlerin alınması ve suyunun temizlenmesi dahil hepsi için bizi arayabilirsiniz. Tek başına peteğe dökülecek bir ürün solüsyon çalışması yapmıyoruz. Aktarımları cihaz ile basınçlı formatta yapıp, aynı hızda sürekli devir daim yapılarak çekilmesi yapılır. Petek katmanlarındaki kirleri temizleyecek olan ürünümüz ise çok geçmeden kirli tabakaların cihazda sabitlenmesini sağlar. Tertemiz şebeke suları ile koruma amaçlı ek sıvı enjekte ederiz ve içten korumayı olanaklı hale getiririz. Petek içindeki su sıcaklığının artırılması yanı sıra sıcaklığı elde etmede tasarruf gibi olumlu yan etkilerde binanıza gelebilir.

Sultangazi Gazi Mahallesi su tesisatçısı uzmanlarımız ile tuvalet kanalında su kaçağı tespiti yapabiliriz. Standart alaturka ve klozet kanalındaki kırılmış ve çatlamış lağım borularını bulmak için kameralı arama cihazlarını kullanıyoruz. Küvet kanallarında da kullanılabilecek bu cihazlar ile net ışıklandırma ve taze, anlık görüntü aktarma özellikleri ile çok geçmeden sorunları tespit edebiliriz. Bu sayede sağlam sistemlerle vakit kaybetmeyip veya olmadık bölgelerin kırılmasına gerek kalmadan direkt sorunlu ve kullanılamaz lağım borularının yenilenmesi işlemlerine odaklanıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*