kartal orta mahallesi su tesisatçısı

Kartal Orta Mahallesi su tesisatçısı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Makineyle su kaçaklarını yerini bulan ve tamir eden servisiz. Su kaçağı tespiti şikayeti için makine kullanarak bu ihtimalleri en aza indirmek yeterlidir. Robot cihazla su kaçağı arayan tesisat servisimiz kanalda su akıntısı olması, tuvalet suyunun alt yan komşuya akması gibi durumlarda kanalın içine kamera takılması ile sızıntının yerlerinin nokta bulunmasını yapabilir. Temiz su sızıntılarının yerini tespit eden makineler arasında termal kamera tutulması ile kaloriferden akan suların ısı analizleri sonucunda nereden kaynaklandığını da yine hiçbir hasar vermeden araştırmamız mümkündür.

Kartal Orta Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Kartal Orta Mahallesi su tesisatçısı tıkalı gider borusunun açılmasını yapan tıkanıklık açma firmasıyız. Tıkalı gider nasıl açılır? Tıkanıklık olan yerlerde pimaş dahil her yer kamerayla incelenir. Kanalda çatlak, atık olan bölgeler bulunur ve temizleme gerekiyorsa robot makine yayı o pimaş içine takılırken atıkları kavrar ve aynı işlemi su makinesiyle de yapabiliriz. Eğer gider hasar, çatlak varsa sizden onay alıp, elimizdeki özenli bilgiler ile küçük tadilat veya kapatıcı ilaç ile tamamen sorunu yok edebiliriz.

Kartal Orta Mahallesi su tesisatçısı kalorifer tesisatında petek temizliği yapan ekibiz. Kampanyalı kalorifer temizliği fiyatları sizlere sunulmaktadır. Cihazlı petek yıkayan servisler olarak en uygun fiyatlar ile kalorifer içine eklenecek yıkama kimyasalının tüm kireci, pası olduğu gibi çözünür duruma getirmesini sağlıyoruz. Bu soğuma nedeni olan maddelerin dibe çökmesi ayrıca soğuma nedenidir. Fakat basınçlı su ile hepsinin yaklaşık 1 ya da 2 saat içinde alınmasını sağlayarak kaliteli sonuçları sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*