küçükçekmece istasyon su tesisatçısı

Küçükçekmece İstasyon su tesisatçısı firması olarak kombi petek bakımı, kameralı su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisi sunmaktayız. Kaloriferlerde ısınma garantisi vererek petek temizliği yapmaktayız. Çamurlaşan ve içi hava ile dolan kısımlarda ısınma beklememesi gerekir. Bu bölgelere sıcak suların geçmesi imkansızdır. Özellikle panel içlerini tıkayacak duruma gelirse uzak peteklerde soğuma olması normaldir. En etkili adım ise metallerde sıkışan bu maddelerin kimyasal eklenmesi ile küçük formlara dönüştürülmesidir. Bu sayede sonrasında ekleyeceğimiz basınçlı suyun en yakın ve uzaktaki petekte bile yoğun su giriş, çıkışlarını yapabilmesi için bağlayacağımız cihaz ile kirliliğin cihazda hapsedilmesini sağlıyoruz. Oda sıcaklığının birkaç derece yükseldiğini göreceksiniz.

Küçükçekmece İstasyon Makineli Tesisatçı

Küçükçekmece İstasyon su tesisatçısı en inatçı lavabo atıklarını anında tıkanıklık açma cihazı ile açabiliriz. Robot cihazımızın matkaba benzer bir aparatı bulunur. Lavabo alt bağlantı kısmı dökülüp duvar içinden devam eden kısma temas eder. Cihazın uzunca sağlam malzemeden yapılmış spiral ucu vardır. Onu kanala yavaşça aktarıp çalıştırılması ile yukarı ve aşağı şekilde git gel yapması biriken saç, sakal ve diğer malzemelerde hareketlilik sağlayacaktır. Tüm bunların kameralar ile incelemesini yapar ve onarımını yaparız.

Küçükçekmece İstasyon su tesisatçısı su sızıntı yapan boruyu kırmadan bulan su kaçağı tespiti cihazı ile şebeke borusunda aynı gün tamirat sunan İstanbul firmasıyız. Frekans dalgalarının toplanması ile şebeke borusundaki tüm su kayıplarının bulunması mümkündür. Delinmiş şebeke suyu hattından bahsediyorsak su akışı durmadan devam eder. Vanayı kapatsanız bile belli bir süre mutlaka ses çıkartır. Ses dalgalarının dinleme yolu ile tam yerini bulup o bölgelerde onarım işlemlerimizi de sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*