eyüp güzeltepe su tesisatçısı

Eyüp Güzeltepe su tesisatçısı firması olarak robotla tıkanıklık açma, makineli su kaçağı bulma ve cihazla petek temizliği servisleri sunmaktayız. Siyah petek sularını temizlemekteyiz. Kirlenen peteklerin içinde çok sayıda kireç, pas, çamur maddeleri birikmektedir. Zamanla kendiliğinden geçebilecek durumda değildir. Kaloriferdeki kirliliğin bitirilmesi için genelde iki tur halinde yarısına ve diğer yarısına ulaşacak şekilde bağlantılar yaparız. Sistemdeki kirli suyun kabasını aldıktan sonra alamadığımız kısımlarda petek temizliği için makinemize yapışan nesnelerin suda salınmasını sağlamak için kimyasal sıvı eklemesi yaparız. Aktarılacak olan basınçlı suların tam etkisi ile tüm kirler alınabilir. Ek olarak varsa delinen petek metallerini onarmak için nano kimyasal da kullanabiliriz.

Eyüp Güzeltepe Su Tesisat Ustası

Eyüp Güzeltepe su tesisatçısı kanalizasyon tıkanmasında tıkanıklık açma işlemleri ile makineli çözümleri sunmaktayız. Uyguladığımız teknikler pimaş borularını kırmadan direkt net sonuçların alınmasını sağlar. robot kullanarak boru içinde ne kadar pislik ve çürüme oluşturucu fonksiyon varsa onları uzaklaştırabiliriz. Diyelim ki lavabo kanalı borusu içinde sıkıntı var ve bunu temizlemek zor değildir. İlerleyen metrelerde ise hem kılcal veya daha büyük bir sızıntı yeri var mı yani boru hasarı oluşmuş mu hem de tıkanan maddeleri dikkatli olarak görerek oralarda su püskürtme başlığı ile bir taraftan kamera ile de inceleme yaparak içinin bembeyaz olmasını sağlayabiliriz.

Eyüp Güzeltepe su tesisatçısı ile uzman su kaçağı tespiti yapmaktayız. Çalışmalarımızdan bir tanesi atık kanal borusu çapı içi kamera ile gözlem ve kırılan atık borusunu hasar vermeden bulmaktayız. 20-30 metre gibi bir kablo uzunluğu ile doğru teşhisleri ortaya koyabilmekteyiz. Gerçekten tek seferlik bir işlem tüm sorunlarınızın çözümü olabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*