sultanbeyli mehmet akif su tesisatçısı

Sultanbeyli Mehmet Akif su tesisatçısı firması olarak tıkalı gider açma, makineli kombi petek temizleme ve kırmadan su arıza tespiti servisleri vermekteyiz. Tuvalet kanalında görüntüleme yaparak tıkanıklık açma yapan servis olarak kimyasalla, sökerek değil, tadilatsız, robot cihazla işlemler yapıyoruz. Teknoloji gelişmelerini yakından takip ediyoruz. Alaturka, alafranga tuvalet kanalına kamerayla bakıp sorunları görürüz. Bükülmüş, çökmüş yani tesisat daralması olmuş giderden atıklar zor geçer. Bu yoksa atık durmasına neden olan alanlar vardır tesisat onarımı veya kanala atık açıcı yay ile temizlenmesine gerek vardır. Görüntü almamızdan dolayı avantajlıyız ve kanal bazı yaylar takıp, uzatma aparatını göndererek, cihazın atıkları delmesini sağlarız. Tuvaletten gitmeyen atık suların hızlıca çekilmesi bir süre sonra olur ve testler yaparak kontroller sağlarız.

Sultanbeyli Mehmet Akif Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Mehmet Akif su tesisatçısı peteklerin alt kısmının ısınmamasını onaran tamir eden petek temizliği firmasıyız. Peteğin farklı yüzeylerindeki soğuma nedeni hava veya kireç, tortu maddeleri olabilir. Cihaz ile taramadan sonra anlaşılır. Dışarı aldıktan sonra bu maddelerin doldurduğu alanlara sıcak su akışı olacaktır. Makineyle bu atıkların çözünmesi için ilaç ekler ve sürekli takacağımız cihaz arasında devir daim yapar, tamamını çekeriz. Ek ölçümler, analizler, farklı sorunlar varsa size bilgi verilmesi, onarımı, kombi bakımı ve daha nice çalışmalar ile yakıt düşürücü, petek ısısı artışı hedefli bu çalışmaların ömrünün de iki seneye kadar randıman alınabileceğini de eklemek isteriz.

Sultanbeyli Mehmet Akif su tesisatçısı alt kata su sızdıran banyo tesisatını onaran su kaçağı tespiti ekibiyiz. Alt kata devamlı su akıtan temiz su borusunu kırmadan bulma işlemleri nasıl yapılır? Dairenizle ilişkili tesisat kaçakları test pompasını tesisata taktıktan sonra ortaya çıkar. Araştırma için dairenizde ıslaklık, ses belirtileri gibi etkileri nem ölçer, akustik ses cihazı ile yapar ve sızdıran alanı buluruz. O andan sonra kırılacak alan sızıntı noktaları kadar küçük olur. Bu sayede fazla tesisat ücretleri ödememiş olursunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*