eyüp düğmeciler su tesisatçısı

Eyüp Düğmeciler su tesisatçısı olarak makineli petek temizleme, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Petek temizliği yapan tecrübeli firmayız. Kaloriferleri temizlemek için banyodaki peteği varsa da yine aynı şekilde banyo da bulunan havlupanı kullanmaktayız. Petek içerisinden alınacak bir miktar su ve içteki kirliliğin makinemize boşaltılması sağlanır. Kimyasal ilaçlar ile alamadığımız yabancı maddelerin çözünmesini sağlayarak basınçlı su yardımı ile alınmasından sonra ısısı düşen kaloriferlerin ısısını arttırma amaçlarınıza ulaşmış olacaksınız. Kısa sürecek bu servislerle kaloriferdeki maddelerin alınmasıyla suyun ulaşamadığı bölgelere de sıcak su geçecek ve sıcaklığın verimliliği artacaktır. Kaloriferi koruyan kimyasal ilaç ile tam korumayı da servisimizden alabilirsiniz.

Eyüp Düğmeciler Tesisat Ustası

Düğmeciler su tesisatçısı olarak binadaki giderleri açan deneyimli tıkanıklık açma servisiyiz. Gider borularını en iyi açan firmamızda bulunmaktadır. Bütün boruların içine geçebilecek ve atıkları parçalayacak makinelerimiz mevcuttur. Makinemizin kıvrımlı yay sistemi tek başına eper yetmezse bazı bağlantılar yaparak küçük ekipmanlar ile tüm sistemdeki yabancı maddelerin atık tesisatına geçmesini sağlarız. Borularda sıkışan nesnelerin atık tesisatına gönderilmesine yardımcı olan makine borularda patlama riski problemlerinin da azalmasına yardımcı olmaktayız.

Eyüp Düğmeciler su tesisatçısı duvarlardaki rutubeti ve küflenmeyi analiz eden su kaçağı tespiti firmasıyız. Duvarlarda ıslaklık ve küflenme gibi belirtiler varsa o bölgelere su sızıntılarını bulan termal cihaz ile bakabiliriz. Petek suyu üst katlardan binanın duvarlarına akan yerlerde bu belirtilere neden olmuş olabilir. Damlamaları termal cihaz ile analiz edip yerlerini tespit edebiliriz. Basınç testleri ile de tesisattaki sızıntıları doğrularız ve gerektiği taktirde onarım sıvıları ile kaçak alanlarını kapatabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*