sultanbeyli orhangazi su tesisatçısı

Sultanbeyli Orhangazi su tesisatçısı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktayız. İstanbul’da aynı gün içerisinde petek temizliği servisini indirimli fiyatlarla sunmaktayız. Kaloriferde içinde tesisat ve kalorifer içinin yıkanması zararlı değil faydalıdır. Kombi sürekli sıcak suyu kaloriferlere gönderse bile içteki kireç, pas ve çamur set vazifesi görür ve soğumaya başlayan petekler ortaya çıkar. Bizler termal kamera ile orada dıştan sıcaklık türünden incelemeler yaparız. En problemli kısımları buluruz. Kalorifer sularından küçük bir parça alıp pislenme seviyelerine bakarız. Biriken kirlerin kabasını alır, geriye kalanların ise temizlik sistemi ile kimyasal ilaç eklemelerini yaparak orada çözünür kıvama getiririz ve bir, iki saatte tüm kalorifer kirlerinin tesisattan alınmasını mümkün kılarız.

Sultanbeyli Orhangazi Makineli Tesisatçı

Sultanbeyli Orhangazi su tesisatçısı iş yeri ve evlerde gider tıkanması sorunları için tıkanıklık açma ustalarımı ile destek vermekteyiz. Lavabodaki kirli suyun taşma yapması gibi durumlarda kanallarda yoğunluk olduğu anlaşılabilir. Bir kablo ve onunla birlikte görüntülerin makineye gelmesi neyle karşı karşıya olduğumuzu anlamamızı sağlar. Çok geçmeden lavabo giderlerinde kırmadan yemek artıkları ve farklı nesneleri temizlemek için dairenizdeki şebeke hattından çekilecek suyun basınçlı halde gider borularını yıkaması ile problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Sultanbeyli Orhangazi su tesisatçısı plastik su tesisat borularında kimyasal ilaç ile onarım ve su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktayız. Temiz sulara ilişkin sorunlar su kaçağı boyutuna göre değişir. Küçük damlamalar halinde ise onu kimyasal zararsız ilaçlar ile kapatabiliriz. Elbette tek şart plastik olmasıdır. Yerini anlamak için basınç testleri yaparız. Suyun hatlardan alınıp yerine hava eklenmesi ve orada sızıntı halinde ise belirtileri görebiliriz ve sonrasında yine kimyasal ekleyerek o bölgelerin tamamen sızıntı halinden uzaklaştırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*