sancaktepe atatürk mahallesi su tesisatçısı

Sancaktepe Atatürk Mahallesi su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Tıkalı boru açma da kimyasal ve makine kullanan tıkanıklık açma firmasıyız. Bazı atıklar inatçıdır ve çözünür hale gelmesinde ilaç kullanılabilir. Buna ek makine ile gider içini yumuşayan nesnelerden ayrıştıracak robot cihaz ile sonuç mükemmel olabilir. Sırf pimaş kanalını kullanan robot cihaz ile işlemler yapmaktayız. Örneğin, lavabo kanal açma aracı olarak görüntüleri alırız. Kameradaki bilgilerden sonra robot cihazdaki aparatı ek parçalar halinde otuz metreye kadar kanalın derinlerine yerleştirebiliriz. Atık kümesine gelir ve orada bir çırpma teli gibi cihazı çalıştırarak temiz hale dönüştürürüz. Her türlü sıhhi tesisat taşması için bizleri arayabilirsiniz ve kırma dökme olmadan çözümlerimizi sunabiliriz.

Sancaktepe Atatürk Mahallesi Kameralı Tesisat Ustası

Sancaktepe Atatürk Mahallesi su tesisatçısı kombi tesisatında arızayı kırmadan bulabilecek ve petek temizliği yapabilecek firmayız. Geniş su hacmine sahip petek temizleme makinelerimiz bulunmaktadır. Apartmanın tamamında veya ilgili evde kalorifer temizliği işlemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Banyo veya kombi gibi sistemler ile bağlantılar yapılıp tüm sular çekilir. Peteklerde kalan tortu, çamur, kir, kireç gibi oluşumların tamamının alınmasında kimyasal ekleyerek çözünmesini ve hızlıca tahliyesini yapmaktayız. Petek sıcaklığını yükseltmek için su kirliliğini minimumda olması gerekir ve size bunu petekleri sökmeden temin etmekteyiz.

Sancaktepe Atatürk Mahallesi su tesisatçısı musluk ve batarya kapalı konumdayken su sayacının sürekli hareket etmesi ve dönmesi su kaçağı tespiti işlemlerini gerekli kılabileceği konusunda sizleri uyarmaktayız. Tavandan sürekli su geliyorsa ve damlama yapıyorsa alakalı katta basınç testleri ve özellikle ses dedektörleri ve tarama teknolojileri ile hasarsız analiz ile sorunun ne kadar derin olduğu ve kaynağını bulurken onarımları da çok gürültü yapmadan tamamlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*