eyüp ağaçlı su tesisatçısı

Eyüp Ağaçlı su tesisatçısı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Lavabo borusu tıkandığında cihazla tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Lavabonun içerisine düşen her türlü maddeler lavabo süzgecinden geçerek gider borularından ana boruya ulaşır ve bu saydığımız tüm kısımları uzun olan kameralı kablolar ile dikkatlice araştırmaktayız. İçi temizlenecek pimaşa ulaşmak için kıvrımlı açıcı yayı robot cihaza takarız ve öncesinde belirttiğimiz bölgede temizlik yaparız. Kısa yerleri de basınçlı su püskürtme cihazları ile de tamamen temiz duruma getiririz.

Ağaçlı Kameralı Tesisat Ustası

Ağaçlı su tesisatçısı kaloriferlerin alt kısmının ısınmama problemlerini hızlıca çözen petek temizliği firmasıyız. Kalorifer ısınmıyorsa ne yapılması gerekilir? Çok az ısınan kalorifer altında pas, tortu ve kireç birikmesi olabilir. Bu durum petekten hava alınması ile geçecek bir şey değildir. Termal cihaz ile bakılarak soğuma probleminin nerede olduğunu ve bazı tesisat testleri ile problemleri buluruz. Kaloriferin kenarından ya da havlupan kısmından bütün peteklere erişim sağlayacak şekilde basınçlı su cihazımıza kimyasal temizleyici ekler ve bu maddelerin basınçlı sular ile hemen alınmasını sağlayabiliriz. Kaloriferlerin ısınmama sorununu kesin olarak bu çalışma ile çözmekteyiz.

Eyüp Ağaçlı su tesisatçısı kaloriferlerde bulunan sızıntılar için su kaçağı tespiti hizmeti ile onarmaktayız. Isıtma tesisatlarında sızıntının  nedenleri arasında bazı parçaların paslanması ve düzenli temizleme yapılmadığı için korozyonun ortaya çıkması diyebiliriz. Bazı termal cihazlar bu paslı bölgeleri bizlere gösterebilir. Tesisat içerisine makine ile kırma dökme olmadan basınç testi yaptığımızda ise kaçağı direkt bulabilir ve kaloriferlerdeki sızıntıları kapatıcı onarım sıvıları ile hemen ortadan kaldırabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*