yayalar mahallesi su tesisatçısı

Yayalar Mahallesi su tesisatçısı firmamız kombi petek temizleme, kırmadan su kaçağı tespiti ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Kısa süre içerisinde su kaçağı tespiti yapabilecek ustalarımızı adresinize yönlendirmekteyiz. Konutunuzda su borusunun patlaması veya çatlaması durumunda bu borular zarar görmektedir. Kaçak yerlerini makineler ile de bulmaktayız. Basınç testlerimiz ile tesisat sistemlerinde sızıntı boyutunu kameralı cihazla ile görebiliriz. Kaçak olan borularda sızıntı yerlerini kapatmak için kimyasal sıvılar ile onarım yapmaktayız. Kaçak yeri sıcak su tesisatında ise termal kamera ile de bu bölgeleri incelemekteyiz.

Yayalar Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Pendik Yayalar Mahallesi su tesisatçısı ısınmak için petek temizliği yapan firmayız. Peteğin içerisindeki yabancı maddelerin artması yüzünden tesisattaki devir daim işleminin yavaşlaması ve sıcaklığın azalması normaldir. Petek temizleme işleminde kaloriferin sökülmesine gerek kalmadan özel filtreye sahip makinemizin suyu toplaması ve içindeki atıkları alarak kaloriferleri geri gönderilmesini yaparken, ilaçlı yıkamayı da aynı anda yapmaktayız. Yeni nesil makinelerimiz ile tahmini olarak bir iki saat içinde tortulu petek içini temizleyerek, kimyasal koruyucu ilaç da ilave edilerek petek tesisatının kaliteli ısınmasını amaçlamaktayız.

Yayalar Mahallesi su tesisatçısı borularda tıkanıklık açma işlemlerinde taşmış olan gider borusu içerisine çelik açıcı yay gönderilmesi ile işlemlere başlarız. Açıcı yayımız atık olan noktalara gelir ve makinemizdeki dönüş hareketleri ile parçalanır. Borulara zarar verilmez. Yay, makinemizdeki dönüş gücü dışında ustalarımızın daha derine yayı ilerletmesi sebebiyle, en uzaktaki kısımlara bile ulaşır ve kamera ile o noktaların temiz duruma geldiğine emin oluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*