fatih demirtaş su tesisatçısı

Fatih Demirtaş su tesisatçısı firması olarak kameralı su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Kırmadan, tadilatsız su kaçağı bulma cihazı olan firmayız. Su kaçıran tesisat tamiri için yer tespiti yapılması gerekir. Örneğin, şebeke su borusunda patlak varsa yoğun su gelmesi gerekir. Bunun cihazla tam yerini anlamamız kolaydır. Fakat su borusunun delinmesi, akıtması, damlatması gibi durumlarda basınç testi ve ses dedektörleri bir arada kullanılarak sıkıntı yaşanılan yerin bulunması gerekir. Su kaçağı tespiti sistemlerimizi yüzeylerde gezdirerek tam yerlerini buluyoruz. Fazla tadilat, işçilik masrafı çıkarmayacak, ucuz fiyatla su kaçağı bulan tesisatçı su tesisat firması arıyorsanız bize mutlaka ulaşınız.

Demirtaş Makineli Tesisatçı

Demirtaş Mahallesi su tesisatçısı garantili lavabo açma makinesi kullanan firmayız. Lavabo aç nasıl kullanılır? Evde lavabo aç kullanılması gibi çözümleri önermiyoruz. Çünkü günü, haftayı kurtarmanın ötesine geçmeyecektir. Biz ise lavabo aç kimyasalı gibi yan etkisi olmadan yalnızca gider içlerinden özel kameralar ile atık bölgelerini bulduğumuzu ve lavabo tezgahı altını kullanarak o hattın içine yay takıp tıkanıklık açma yaptığımızı biliyor musunuz? Çay kalıntıları gideri tıkadı gibi sayısız sorunlar olabilir ve atık alanını kavrayarak temizleyen yay sistemleri kullanırız. Çelik yaylar tamamen robot cihazın ünitesi olup, istediğimiz uzaklıktaki atıkları temizlemek için kullanılır ve lavabo açma cihazı ile ortalama kısa bir süre tutmaktadır.

Fatih Demirtaş su tesisatçısı petek sıcaklığı düşüşünü düzelten, onaran petek temizliği servisiyiz. Isınmayan petek sorunu için birkaç farklı olasılık vardır. Petek sularında kirlilik kontrolünün ardından gerekli ise cihaz bağlanarak kimyasalla yıkama yapılır. Kombi çalışmıyorsa petek kirlerinde dolayı olabilir. Kanaldaki kimyasallar kireç, tortuyu söker ve hortumlarla alınmasını sağlar.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*