esenyurt bağlarçeşme su tesisatçısı

Esenyurt Bağlarçeşme su tesisatçısı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. İndirimli fiyatlar ile su sızıntısı yapan su borularını cihaz kullanarak su kaçağı tespiti servisi ve içten onarabilecek kimyasallar ile sızıntı durdurma işlemlerini birlikte vermekteyiz. Bazı su sistemleri çok az kayıp vermesine rağmen damlama yapar ve beton içi su içinde kalır ve alt katın tavanından devamlı su akıntısı oluşur. İşte bunların hangi şebeke hattından geldiğini anlamak için ise özel test pompası ile kaybın görülmesi sağlanır. Değişken ve hedeflediğimiz basınç rakamının görülememesi durumunda su borusunda kesin sızıntı var demektir. Hemen oraya bir kimyasal eklemesi yapıp, ardından ölçümlemeleri ile sızma noktalarının bu şekilde onarımlarına geçilir.

Bağlarçeşme Makineli Tesisatçı

Bağlarçeşme su tesisatçısı kanalı tıkayan maddeler için tıkanıklık açma işlemini önermekteyiz. Yanlışlıkla tuvalet giderine düşen yabancı maddeler ile veya farklı sebeplerden dolayı kanal tıkanabilir. Hat oldukça geniş olmasına rağmen bunu kaldıramayabilir. Biz ise bu tür yabancı cisimler için kıvrımlı yayı gider ağzından başlayarak kanalın daha derinlerine geçmesini sağlarız. Cihaza bir ucu bağlı olan kıvrımlı yaya cihaz güç vererek titremesini sağlar. aşağı, yukarı hareketler ile ne kadar atık varsa o andan itibaren sıkıştığı kısımdan uzaklaşır. Uzun bir alanı hızlıca temizleyebiliriz.

Esenyurt Bağlarçeşme su tesisatçısı su sıcaklığı düşen kalorifer için petek temizliği ile kimyasal içerikli temizlemeler yapmaktayız. Bizden alacağınız bu hizmet ile tekrar kaloriferin soğuması oldukça vakit alacaktır. Özel makineler ile hızlı su çekme ve petekteki suları geri iletebilecek geniş su tankına sahip bir cihaz kullanıyoruz. Aktarılacak olan kimyasalların da içten zararı olmadığı gibi her tür petekle uyumludur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*