beykoz ortaçeşme su tesisatçısı

Beykoz Ortaçeşme su tesisatçısı firmamız kırmadan su kaçağı bulma, petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Peteğin üstü sıcak, altının soğuk olması problemleri için petek temizliği 7/24 çalışan ekiplerini önermekteyiz. Yeterince cihazımız ile peteklere aktaracağımız kimyasal orada kaldığı ve basınçlı su ile devir daim yaptırdıktan sonra tüm kirli alanlar çözünmeye başlayacak ve onları hortumlar ile tahliye edeceğiz. Radyatör kanallarındaki tüm kirlenmeleri giderirsek eğer ki garanti veriyoruz, korozyon sebebi olan metal erimesi, soğuk kalan petekler şikayetleri ortadan kalkacağı gibi aynı zamanda yakıt harcamalarında düşüş yapıcı yöntemleri de sizlere sunmuş olacağız.

Ortaçeşme Su Tesisat Ustası

Beykoz Ortaçeşme su tesisatçısı tuvaletteki suyun klozetin, alaturka tuvaletin ağzına kadar yükselmesi durumlarında tıkanıklık açma ekiplerini aramanızı önermekteyiz. Çünkü biz yüzeysel değil lağım borularına geçebilecek özel cihaz üniteleri ile temizliği vaat ediyoruz. Kısmen açılması gereken lağım boruları değil, çalışmaya başlamadan önce alınacak ilk ve son kamera görüntülerini bile gösterebiliriz. Kanal yapısı içine gönderilecek helezon yay açıcı plastiği kırmaz, atıkların sıkışma noktalarından tuvalet logarı ilerisine yani kanalizasyon sistemlerine geçmelerini sağlar.

Beykoz Ortaçeşme su tesisatçısı güvenilir yöntemler ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Betondan sürekli gelen ve kesilmeyen su sesleri için ses detektörleri ile bakmak lazım. Yalnızca ses faktörleri ile nokta konum bulunması mümkündür. Parmakla hatta kalem ucu ile gösterilecek kadar ileri düzey sistemlerdir. Şebeke borusunda kaçak yapan suların o tiz sesleri ses kuvveti artırılarak kulaklığa ve analiz bakımından cihaza yönlendirilir ve çok geçmeden biz onarılacak su borusunu hatasız buluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*