beykoz incirköy su tesisatçısı

Beykoz İncirköy su tesisatçısı firmamız kombi petek temizleme, kameralı su kaçağı bulma ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Petek markası fark etmeksizin sökmeden petek temizliği yapan firmayız. Petek havasını aldım ısınmıyor neden? Hava sıcak suyun geçmesine engeldir. Aldığınız zaman o alana ilave su eklemeniz gerekir. Petek temizleme fiyatları bunu yaptığınız halde soğukluk varsa, petek içinde kireç gibi maddeler birikmiş olabilir. Kombi bakımı takılacak birkaç kablo ve tesisata peteği yıkayan solüsyon eklenmesi ile devir daim yaptırır ve tüm kirlerin alınmasını sağlarız. Petek temizleme petek sıcaklığı artacak ve özellikle fazla tükettiğiniz doğal gaz, katı yakıt varsa azaltmanızda faydalı olacak bir işlemdir.

İncirköy Kameralı Su Tesisat Ustası

İncirköy su tesisatçısı küveti yıkmadan su sızıntısı onarımı yapan servisiz. Su kaçıran mutfak lavabosunu kırmadan onarma yapan su kaçağı tespiti firmasıyız. Basit bir örnek verelim. Evye borusu lavabonun süzgecinin hemen altında ve delinmiş ise değiştirilmesi gerekir. Bunu zaten görerek yaparız. Göremediğimiz ve kamerayla destek aldığımız lavabo suyunun alt kat komşuya akması gibi durumlarda araştırma neticesinde onarma sıvıları dahil edilerek sızıntı durdurulabilir ve gerekirse parça değişimleri içinde yerini bilmemizden dolayı lavabo atık su koku şikayeti, problemi gibi durumlarda değiştirme işlemleri de garantili olarak sizlere sunulabilir.

Beykoz İncirköy su tesisatçısı robot mutfak gideri açma cihazları kullanmaktadır. Pis su, atık dolu gideri açan, rögar tıkanmasını önleyen, kanal görüntüleme kameraları kullanan ekibimiz ilk başta yazdığımız gibi önce incelemeleri yaparak, atık mevcudiyetini, yapışkanlığını ilerletme aşamasında bazı yay sistemleri aygıta takılması ile tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Helezon çelik malzemeli yay sistemi olup, sistemdeki tüm doluluğun sürtüneme ve ilerletme adımları ile uygulanması ile olur. Çap, atıklara olan uzaklık, cismin ne olduğu gibi adımlar ile mantıklı şekilde kullanılırken, kamerayla bir taraftan incelemelerde bulunulur ve kaliteli sonuçlar alınması sağlanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*