beykoz alibahadır su tesisatçısı

Beykoz Alibahadır tesisatçı firmamız makineli kombi petek temizleme, robotla tıkanıklık açma ve kırmadan su arıza tespiti hizmetleri sunmaktadır. Uzun süre kaloriferlerin daha sıcak olmasını sağlayacak petek temizliği işlemlerini öneriyoruz. Kirlenmiş ve suyu geçiremeyen petek tesisatı olan sistemler maalesef evin soğuk olması sorununu beraberinde getirir. Özel markalı kimyasal çözücü ilaçlar ile biz tüm tesisattaki kirlerin önce çözünmesini sağlar sonrasında yoğun su tazyikli su basımları ile tahliyesini gerçekleştiririz. Suyun içindeki yabancı maddeler makinemizin filtresine takılarak yine sistemlere gönderilir ve bu işlem bir süre devam eder. Bu servisi aylık doğal gaz faturanızı azaltmak için de önermekteyiz.

Alibahadır Tesisatçı Telefonları

Alibahadır tesisatçı tuvaletten gelen kokular giderici firmamız ile tıkanıklık açma makinelerini kullanarak sorunun kaynağına inmekteyiz. Atık su giderlerindeki kirlenmeler için atığı ittirmek gerekir. Güçlü bir makineye sahibiz ve gider çapı veya kullandığınız atık sistemi ne olursa olsun, yalnızca bu makine ile uygulanacak kuvvetle temiz hale getirebiliriz. Kameralı cihazlarımız ile de işlemden sonra buraların görüntülerini alabiliriz. Vakit kaybetmeden sorunlu atık boruları için bizi arayın. Atık kanallarında ki su sızıntı problemleri içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Beykoz Alibahadır Mahallesi tesisatçı hızlıca su kaçağı tespiti ve onarımı sunmaktayız ayrıca bunu kırmadan yapıyoruz. Beton içindeki su borularını araştırmanın etmenin farklı yolları bulunmaktadır. Su borusunda sızıntı araştırması için ses dinlemelerini beton yüzeyinden yapar ve makine analizi ile yerlerini buluruz ve onarıma başlarız. Belli bir sıcaklık derecesinin üstünde sızıntı yapan boru varsa termal makine ile görsel bir analiz ile kaçak bölgelerini hemen açığa çıkartabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*