bağcılar sancaktepe su tesisatçısı

Bağcılar Sancaktepe su tesisatçısı firmamız kombi petek bakımı, cihazla tıkanıklık açma ve makineli su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktadır. Tesisat borusunun neden dolayı tıkandığını bulup açan tıkanıklık açma servisiyiz. Borular neden tıkanır? Lavaboya yemek ve bulaşık artıklarının sürekli olarak düştüğünün düşünelim. Boruda durur ve o alanlarda daralma oluşturursa lavaboda taşma problemleri görebilirsiniz. Farklı türde atıklarda sebep olabilir ve kameralı cihazlar ile yerlerini bulmaktayız. Hatta daha sert atıklar için dedektörler ile tarama yapıp atıkların durduğu yerleri bulabiliriz. Analiz sonrasında boruya basınçlı su cihazı ile tazyikli su göndererek boruları temizleriz.

Bağcılar Sancaktepe Tesisat Ustası

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi su tesisatçısı cihazla kombideki su sızıntısını bulan firmayız. Kombideki kaçak tespit işlemi profesyonel makineler ile hasarsız şekilde yapılmaktadır. Kombinizi çalıştırdığınız halde musluklardan su az akıyorsa sürekli olarak su kaçağı tesisatıyla karşı karşıya olabilirsiniz. Sadece sıcak sudaki su sızıntılarını bulan makinemiz vardır. Termal kameralı analiz ile boruları dıştan tarayarak bulabilmekteyiz. Soruların içerisinden geçen suların derecesi, borulardaki küçük sızıntıları bu makinemiz ile hasar vermeden bulur ve hatta kapatmak için de onarım sıvılarımız da bulunmaktadır.

Bağcılar Sancaktepe su tesisatçısı kombinizin kaloriferi ısıtmamasını sorununu petek temizliği servisimiz ile çözüme kavuşturmaktayız. Öncelikli olarak peteklerdeki soğukluğu araştırmaktayız. Kombide makine arızası, kaloriferin içerisindeki kirlilik, petek içinde hava olması, petek tesisatındaki montaj hataları ve birkaç ihtimal daha bulunmaktadır. Bunları termal kameralar ile taramalar yapıp kirli olan kaloriferlerin içini kimyasal ilaç ile yıkamaktayız. Tüm maddelerin borulardan sökülüp basınçlı su ile çekilerek ve peteğe temiz su verilmesiyle peteğin soğukluğu düzeltmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*