kağıthane talatpaşa su tesisatçısı

Kağıthane Talatpaşa su tesisatçısı firması olarak kombi petek temizleme, robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma servisleri vermekteyiz. İstanbul’da aynı gün içinde petek temizliği hizmetini indirimli fiyatlarla vermekteyiz. Peteklerde tesisat ve kalorifer içi yıkaması zararlı değil faydalıdır. Kombi sürekli sıcak suyu peteklere gönderse bile içteki çamur, kireç set vazifesi görür ve sıcaklığı azalan petekler ortaya çıkar. Bizler termal kamera ile orada dıştan ısı türünden incelemeler yaparız. En sorunlu kısımları buluruz. Petek sularından küçük bir numune alıp kirliliklerine bakarız. Biriken kirlerin kabasını alır, geriye kalanların ise temizlik sistemi ile solüsyon eklemelerini yaparak orada çözünür kıvama getiririz ve bir, iki saatte tüm petek kirlerinin tesisattan alınması mümkündür.

Talatpaşa Makineli Tesisatçı

Talatpaşa su tesisatçısı cihazlı, makineli su kaçağı tespiti yapmaktayız. Düşünün ki plastik su borusu ses yapmıyor fakat su kaçırıyor. Bunu yer yer ıslatan ev, ofis duvarında görebilirsiniz. Islanan duvarı yıkmadan su kaçıran boruyu bulmak için içi su dolu borulara bazı yağlar ve sıvı enjekte ediyoruz. Bu esnada yerleştirilecek test pompası yardımı ile şebeke borusundaki basınç miktarını ölçüyoruz. Bar da sabitleme meydana gelmemişse plastik su borusunda kaçak var demektir ve aktarılacak sıvı kapatıcılar ile orada en net hali ile onarım yapabiliriz.

Kağıthane Talatpaşa su tesisatçısı evin bodrum katındaki lağım borusunda tıkanıklık açma için büyük çapta kameralar ile inceleme yapmaktayız. Gider içi kılavuz kameraların ana atıklar için daha büyüklerini kullanır ve oradaki problemi görürüz. Ayrıca 10’larca kilo sıkışan atıkta olsa belli bir uzaklaştırma gücü ile açılmasını sağlayabiliriz. Robot cihazın uzun kablosu ve atık delmede kullanılan cihaz başlığı ile bunu her seferinde yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*