fatih atikali su tesisatçısı

Fatih Atikali su tesisatçısı firmamız robotla tıkanıklık açma, makineli su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktadır. Damlatan lavabo gider onarım firmasıyız. Lavabo giderini onarmak için neresinde olduğuna bakmak gerekir. Her lavabonun dışında veya iç seramiğe gömülü pimaşa bağlantılı tahliye borusu vardır ve evye gider kanalı demekteyiz. Bu nokta ve su kaçağı tespiti alanında alanında pimaş borularında da rahatlıkla kullandığımız kameralı cihaz ile görüntüsünü alır, akıtan noktayı bulur ve neresinde ise ona yönelik çözüm üretiriz. Kırma dökme yaparak su kaçağı yapmak değil, kırmadan tespit işlemleri için bize ulaşınız.

Atikali Su Tesisat Ustası Telefonları

Atikali su tesisatçısı petekleri sökmeden kombi petek temizliği servisi veren tesisatçıdır. Eski yöntem petek temizleme işlemlerinde temizlenecek olan peteklerin hepsi yerinden sökülürdü. Bu da fazladan maliyet ve süre kaybına yol açardı. Bu maliyet ve zamanı aza indirmek için etek temizleme makineleri ile işlemlerimizi yapmaktayız. Cihazımızı banyo peteğine bağlar işlemimize başlarız. Peteğin içerisine basınçlı su vererek tesisat içerisinde çalkalama işlemi yaparız. Gelen pis suyu ise banyo tuvaletinden aşağı boşaltırız. Sonrasında peteğin içerisine petek temizliği ilacı dökerek kireç, tortu ve çamur gibi oluşumların belli bir süre meydana gelmemesini sağlarız.

Fatih Atikali su tesisatçısı lavabo içerisine atılan peçete veya katı maddeler için tıkanıklık açma işlemi yapılır. Lavabo kanalının içinden koku gelmesi durumunda kameralı tespit ile sorunu görebiliriz. Lavabo kanalının temizlenmesi için en iyi çalışmalardan bir tanesi de yıkama yöntemidir. Birikintiler nerede ise bulur basınçlı suyu oradan göndeririz. 1-2 saat içerisinde böyle bir sorunun ortadan kalktığını kendinizde zaten göreceksiniz. Böyle uzman bir lavabo tıkanıklığı açma yöntemi için geç kalmadan bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*