esenyurt turgut özal su tesisatçısı

Esenyurt Turgut Özal su tesisatçısı firmamız makineli petek temizleme, cihazlı su kaçağı tespiti ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Yabancı maddelerin tuvalete düşmesi sorununda tıkanıklık açma ekiplerimizce kameralı görüntüleme ve temizleme çalışmaları sunmaktayız . Yakalanacak bu tür cisimleri özellikle görerek geri çıkartma işlemleri yapmaktayız. Önemli eşyalar veya bazı aparatlar ile ilerletme söz konusu değil ise geri çıkartılabileceği gibi bazen ise nasıl dağın içinde tünel kazmak için ağır makineler varsa onun küçük bir boyutunu otuz metreye kadar göndererek istediğimiz alandaki atıkların delinerek giderin açılması ve temizlenmesi gibi çalışmaları da zararsız sunmaktayız.

Esenyurt Turgut Özal Makineli Tesisatçı

Esenyurt Turgut Özal Mahallesi su tesisatçısı özel fiyatlar ile petek temizliği işlemi yapıyoruz. Apartmandaki tüm dairelerdeki peteklerin temizlenmesi için kampanya fiyatları sizlere sunmaktayız. Getirilecek olan makinemizin yüksek oranlarda peteklerdeki suyu çekme ve geri iletme özelliği vardır. İlk süreçte hemen alınabilecek maddeleri bu şekilde cihaza toplarız. Alamadığımız kısımları ise kimyasal ilaç eklenmesi ve onların da ufak formlara bölünmesi ile yine su aktarımı yaparak sistemden geri alırız. Güzel tarafı ise sıcaklık bakımından petek ısılarının yükseltilmesi, ek sıvıların aktarılacağı için kaloriferin metalin korunması gibi çoğu işlemlere etkisi vardır.

Esenyurt Turgut Özal su tesisatçısı İstanbul’da en iyi su tesisat servisi ile su kaçağı tespiti alanında harika çözümler sunmaktayız. Fayansın içinden sürekli gelen ve kesilmeyen su sesleri için dinleme çalışmaları yapabiliriz. Kablosuz cihazımız ile anında ses titreşimlerinin yoğunluğu ve gürültü seviyelerini ölçeriz. Delinen su borularını hemen ve hatasız bulmak için işaretlemeyi oldukça küçük bir alana dahi indirebiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*