beyoğlu bostan su tesisatçısı

Beyoğlu Bostan su tesisatçısı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Cihazla su sızıntısı yerlerini kırmadan bulan onarım yapan su kaçağı tespiti firması olup birkaç aygıtla tarama yapmaktayız. Tadilat seçeneklerini araştırma safhasında unutabilirsiniz. Mutfak duvarında kabarma, ıslaklık varsa iki cihaz ile orayı tararız. Mutfakta sıcak su kaçıran boruları bulmak için termal kameralı sıcaklık düzeyindeki görsel kamera ile araştırma yapar ve sızıntıları buluruz. Mutfak duvarında batarya şebeke suyu akıntısı varsa ses dinlemesi ile su kaçıran boru tesisatının bulunması adımlarını uygularız. Komşudan bizim eve su akıyor sorununda ise basınç testi ile hangi dairede kaçak olduğu bulunur ve ona göre çözüm üretilir.

Bostan Tesisat Ustası

Bostan Mahallesi su tesisatçısı kombide su basıncı ayarı petek temizliği yapan servisiz. Kombi basıncı 1-2 bar arasındadır. Sizde farklı gösteriyorsa sızıntı olabilir. Özel kaçak arama makineleri ile kırmadan araştırma yapabiliriz. Ayrıca peteğin içindeki suyun daha iyi ısınmasını sağlayan yıkama işlemleri petek sayısı ve kire bağlı 1-3 saatte hortumlar ve makinemize eklenecek yıkama sıvıları ile yapılmaktadır. Soğuk kalan petekleri ısıtan bu işlemle doğal gaz tasarrufu ve birkaç derece daha yüksek petek ısılarına ulaşmak mümkündür.

Beyoğlu Bostan su tesisatçısı en iyi tuvalet açan tıkanıklık açma robotu kullanan firmalar olarak tuvalet tıkanınca ilk yapılması gereken unsur olarak bizleri aramalısınız. Çünkü özel kırmadan atık kanallarını kıvrımlı yay teknolojisi ile atık tutan, duran noktaları temizleyebiliyoruz. Tuvalet açıcı cihaz olan robot aygıta atıkları son derece geniş olan kavrayabilecek yay takıp, kanal içinde bu nesneleri ilerletecek türde cihaza güç veririz. Dengeli şekilde tüm atık biriktiren pimaş içinde yay ilerler ve itinalı olarak kırma, dökme olmadan açılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*