esenler fevzi çakmak su tesisatçısı

Esenler Fevzi Çakmak su tesisatçısı servisi olarak kırmadan su kaçağı bulma, kombi petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Her şeyin kontrol altında temiz ve petek içi kirli maddelerle birlikte suların atık kanallarına aktarılacağı petek temizliği servisi ve cihazlarının gidişatını sizlere anlatmak istiyoruz. Yalnızca evlerde değil, iş yerleri, ofis, merkezi ısıtma veya bireysel ısıtma sistemleri olan binalarda da petek bakımı hizmeti veriyoruz. Bireysel kombilere bağlantı yapılarak cihazımız ile bazı peteklerin konumunu açık duruma getirip kimyasalların kanallardaki kirlenmeleri ortadan kaldırabileceği ve pislikleri daha küçük normlara dönüştüreceğini yazalım. Bu sayede daha sonrasında daha kuvvetli basınçlı haldeki suyun peteklere gönderilmesi hızlıca tahliye için çok önemlidir. Bu çalışmaların süresi de çok uzun olmayıp, öncesi ve sonrası gibi karşılaştırmalar yaparak her şeyin garantisini vererek hem doğal gaz tasarrufu hem de daha yüksek randıman almanızın yolunu açıyoruz.

Esenler Fevzi Çakmak Makineli Tesisatçı

Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi su tesisatçısı mutfak giderinde tıkanıklık açma veya banyo kanalından koku gelmesi gibi iki benzeri sorunu ayrı ayrı inceliyoruz ve sizlere anlatıyoruz. Teknolojiye ne kadar yakın olursak alacağımız başarı neticesi o kadar iyi oranda artacaktır. Bizim uygulama metotlarımız gözlemi ilk aşamaya almaktadır. Yani lavabo veya banyo gideri olsun kanal içlerinde atık tıkanması mı var yoksa bazı gider parçalarından betona sızıntı mı var bunları görmemiz gerekir. Bazen sifon arızası olur ve banyo kanalındaki kokunun sebebi bu olabilir. Daha derinlerde olan ise kanallardaki çok sayıda sızıntı noktalarıdır ve bunlar içinde kameralı ekipmanlar ile bakar ve yalnızca değiştirilmesi gereken boruda işlem yaparız. Yalnızca tıkanma vakası varsa bu iki sistem ve benzeri sıvı atık konularında ise basınçlı su ile yıkama yaparak banyo kanallarının kesin açılması gibi önemli bir vazifede sizlere yardımcı oluyoruz

Esenler Fevzi Çakmak su tesisatçısı binalarda su kaçağı tespiti yapmanın yolları arasında kusursuz analizler kullanırız. Bir plastik su borusu düşünün ve iğne deliğinden biraz daha büyük bir delik oluştuğunu hayal edelim. İçinden sürekli su geçtiği için buradaki su sızıntısından dolayı bazı tiz sesler çıkar ve insan kulağı ile algılamak gerçekten zordur. Yalnız beton içlerini ses detektör sistemleri ile dinleyerek noktasal sızdıran yerleri bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*