bağcılar yavuz selim su tesisatçısı

Bağcılar Yavuz Selim su tesisatçısı servisi olarak cihazla tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Ekiplerimiz suların bol miktarda kullanıldığı temiz su hatlarında su kaçağı tespiti işlemlerinin gerekli olduğunu söylemek istiyoruz. Kişisel bakımlarda, yemek hazırlığı gibi konularda hep suya ihtiyaç duyarız. Bataryayı her açtığınızda veya kullanmasanız bile açığa çıkan bazı sesler duvar içleri veya fayansın olur olmaz yerlerinde belli olabilir. Bazen su bile göremezsiniz, yalnızca ses vardır. Yalnız ses veya su var diye oraların illa kırılması anlamına gelmez. Biz yine kırmadan fayans altlarını veya duvar arkalarını dinleyebilecek teknolojimiz vardır. Özellikle sızdıran su borusunun yer tespitini anlamada ses dedektörleri ile inanılmaz bir başarı gösteririz. Sonrasında matkap ile küçük alanların kırılarak sıradaki aşamaların yapılmasına geçeriz. Bazen ise hiç buna gerek kalmaz ve yaptığımız basınç testleri ile sorunu görerek, kimyasal kapatıcılar ile içten onarım da mümkündür.

Bağcılar Yavuz Selim Kameralı Tesisat Ustası

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi su tesisatçısı özel kimyasallar ile petek temizliği açısından harika kampanyalar oluşturduk. Gerçekten ısı değerlerinin daya yüksek olmasını sağlarken, kombi veya ortak ısıma birimlerinden gelen sıcak suların daha hızlı dairelere geçmesini sağlarız. Çünkü içinde ne kadar kireç gibi maddeler varsa sıvı kimyasallar ile onları güçsüz hale getirir ve temiz su basarak tamamen bu atıkları yok ederiz.

Yavuz Selim Mahallesi su tesisatçısı modern yöntemler ile tıkanıklık açma işlemlerini kırmadan yapmaktayız. Günümüzde çok sayıda atık açıcı başlıkları robot sistemimize takabiliyor ve atık borularını içten temizleyebiliyoruz. Sizlerde böyle profesyonel hizmetler almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*