beyoğlu pürtelaş su tesisatçısı

Beyoğlu Pürtelaş su tesisatçısı servisi olarak kameralı su arıza tespiti, kombi petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktayız. Zemin ve bodrum katında tıkanıklık açma işlemleri de sunmaktayız. Alt yapısı yanlış döşenmiş, tuvalet kanalları da dar seçilmiş, eğimi yukarı yönlü verilmiş veya farklı sorunlar tuvaletlerin sağlıklı işleyişini bozabilir. Bizim uyguladığımız tüm içindeki biriken pislikleri bazı atık parçalama ekipmanları ile ilerletilmesi üzerine olmalıdır. Özel gelişmiş kameralı cihazlar ile kanallarda ne kadar sorun varsa bulabiliriz. Örneğin tuvalet kanalı sızdırıyor mu? Nasıl öğrenirim? Soruları için bu cihazlar çok güzel sonuç vermektedir. Biraz su ilave eder ve kanallardaki suyun dışarıya akıp akmadığına bakarız. Bu sayede varsa ekstra bir sorun onu da doğru teşhis yaparken, çözüm içinde en doğru kararları vermekten yana çalışmalarımızı kullanırız.

Pürtelaş Cihazlı Tesisat Ustası

Pürtelaş su tesisatçısı atık su pimaş, kalorifer ve geniş alanlarda su kaçağı tespiti yöntemleri ile fark atmaktayız. Örneğin, kalorifer yüzeylerinde kızıl ötesi sinyal yayan bir cihaz ile soğuma olan bölgeleri bulur, yüzeylerine bakarız. Islaklık bulunduğunda bahsettiğimiz petek içlerine kimyasal ekleyerek sızıntıları tamamen durdururuz.

Beyoğlu Pürtelaş su tesisatçısı yerden ısıtmalı petek temizliği işlemlerinde bazı keşiflerin yapılması gerekir. Sistemin temizlik açısından sıkıntısı yoksa basıncı yüksek olan bazı makinelerimiz ile destek olabiliriz. Normal duvara monte edilen petekler için kimyasal sıvılar ile içindeki tüm pisliklerin alınması ve koruma sıvılarının çalışmasının en bitimine doğru aktarılması gibi işlemlerimiz her zaman vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*