fatih hacı kadın su tesisatçısı

Fatih Hacı Kadın su tesisatçısı firmamız robotla tıkanıklık açma, cihazla su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı hizmetleri vermektedir. Kireçli, soğuk kaloriferlerde petek temizliği yapan servisiz. Petek türü fark etmeksizin bizi arayabilirsiniz. İki sene aralıkla mutlaka temizlenmesini öneriyoruz. Kimyasal ile petek temizleme işlemi tortu, kireç tabakası ne varsa 2-3 bar aralığındaki ilaçlı su tesisata gönderecek cihazımız ve aynı anda devir daim yapılması ile birlikte tüm maddeleri almamız ile başlar. Merkezi ısıtma tesisatı peteği ısıtmıyor gibi pek çok sorun dairenizden kaynaklı ise bunu aynı gün içinde çözebiliriz.

Fatih Hacı Kadın Su Tesisat Ustası

Hacı Kadın su tesisatçısı kırmadan cihazla su kaçağının yerini bulan servisiz. Ortalama otuz dakika içerisinde basınç testi ve ses dedektör ikilisini kullanarak su sızıntısı çok az olsa bile veya daha şiddetli, sesli oluşturacak faktörler olsa bile yer tanımlamayı hasarsız yapabiliriz. Yüzlerce su kaçağı tespiti firmaları vardır fakat hepsinde cihazlı su sızıntısı bulma yöntemleri yoktur. Örneğin, duvar içindeki su akıntısında o duvarın kırılacağı anlamına gelmez. Üst katın mutfak zemini, duvarının içinde su sızıntısı, kombi tesisatında kaçak, lavabo gibi yerlerde de kaçak durumu olabilir. Hepsini gerekirse gider içi kamera kullanılması sonucunda araştırılmasını yapabilir ve problemleri çözebiliriz.

Fatih Hacı Kadın su tesisatçısı kırmadan tıkanıklık açma uzman firmasıyız. Zemin, giriş kat tuvalet ve rögar açma işlemlerinde kesinlikle kimyasal kullanmadan atık su tahliye gider açma işlemlerini robot cihazın açıcı yayının gidere takılması ve cihaz gücü ile temizlemekteyiz. Kanalda kırılma olmadan kameralı atık kanalı açıcı cihaz yayının saat yönünde sürekli dönmesi ile atıkların iyice kavranması ve uzaklaştırılması, bulunan yabancı cisimlerinin bazılarının yakalama uçları ile geri çıkartılması gibi pek çok işlemi bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*