kağıthane yahyakemal su tesisatçısı

Kağıthane Yahyakemal su tesisatçısı firmamız makineli su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktadır. Kanalizasyon pimaşındaki atıkları tıkanıklık açma hizmeti ile kırmadan temizlemekteyiz. Bahsettiğimiz cihazın fonksiyonu birden fazladır. Lavabo ve banyo gider plastiği içine yerleştirilen hortumlar ile kanalı tıkayan yemek artıkları ve yağ kalıntılarını giderden temizleme gibi sayısız işlemler yapmaktayız. Tüm bunları küçük kameralar ile görerek yapmakta ve sorunları atlamamaktayız. Tuvaleti tamamen dolduran atıklardan kurtulmak için çelik atık delme ünitesi kullanır ve ilerletici etkisi ile kanal yapılarının korunmasını sağlarız.

Kağıthane Yahyakemal Tesisatçı Telefonları

Kağıthane Yahyakemal Mahallesi su tesisatçısı evin aylık doğal gaz harcama tutarını düşürmekteyiz. Bu yalnızca petek temizliği ile bile olabilir. Elbette sistemin doğru döşenmesi, ısı yayılımına elverişli kalorifer hatlarının kullanılması da etkilidir. Isı tasarrufunu yapabilmek için peteklerde su kirliliği kontrolü ile başlarız. Takılacak bir cihaz ile oradaki kirlilik yoğunluğunu inceleriz. Cihazımızın su tankına kirli sular ile birlikte içindeki çamurları, kireçleri alabilecek kimyasal ekleriz. Çözünme başlar ve yoğun devir daim ile çok geçmeden tüm sistemdeki peteğin buz gibi olmasına neden olan maddeleri alırız ve bunları tuvalet giderine dökeriz. Şebeke sularını ekler, petek ısınma ve soğuma sırasında koruyucu sıvılar ekler ve çalışmaları bitirebiliriz.

Kağıthane Yahyakemal su tesisatçısı devamlı su kaçırmasını düzeltmek için su kaçağı tespiti ekiplerimiz hazırdır. Temiz su hatları içinde kullanılmasında sakınca görmediğimiz ses dedektörleri ile taramalar gerçekleştiririz. Betonun içinde bir yerden sızıntı olsa bile o su hareket eder ve yeni ses dalgaları oluşturur. Bu cihaz yanılmamızı engelleyerek tam noktasal sorunlu kısmın bulunmasını sağlamaktayız.

Yahyakemal, Kağıthane Su Tesisatçısı – Su Sızıntısı Fiyatları, Özer Sokak, Kâğıthane/İstanbul

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*