kartal hürriyet mahallesi su tesisatçısı

Kartal Hürriyet Mahallesi su tesisatçısı firması olarak robotla tıkalı gider açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek bakımı işlemlerini yapmaktayız. Petekleri makineyle sökmeden temizleyen servisiz. Kalorifer tesisatında petek temizliği nasıl yapılır? Tek bir kanaldan ısıtılan sıcak suyun sağlıklı iletilmesi için kireç, tortu tutmuş tüm alanlarda ve özellikle evin tesisatında ilaçlı petek yıkama cihazı ile temizlenmesi gerekir. Sert ve taş gibi oluşumları andıran tesisat içindeki cisimlerin güçlü kimyasal ilaçlar ile tamamen çözünür kıvama getirilerek, makinemizdeki bir haznede tutuyor ve oradan atık sistemlerine gönderiyoruz. Bu işlemleri kısa sürede tamamlayarak uzun süre sorun yaşamadan kullanmanızı sağlayabiliriz.

Kartal Hürriyet Mahallesi Makineli Tesisatçı

Kartal Hürriyet Mahallesi su tesisatçısı su sızıntısı tespit etme firmasıyız. Beton kırmadan su kaçağı tespiti yapan firma arıyorsanız bize ulaşınız. Mutfak betonundan sizin dairenizde olabilen veya alt kata akan sular olabilir. Bazen sizin duvarınızdaki ıslaklık üst katlardan da geliyor olabilir. Önce sizin dairenizde test pompası takılıp suyun eksilme durumunu kontrol ederiz. Eğer bu aşamada bir veri çıkmazsa üst kattaki tesisata aynı işlemi yapabiliriz. Hangi evdeki tesisatta sıkıntı varsa bu şekilde sabitleme yaparız. Su basıncı uygun aralıklarda ise onarım sıvısı, daha büyük sızıntı ise detektör ile tüm tesisat geçen bölgeleri tarar ve sınırlı tadilat ile onarımlar yapabiliriz.

Kartal Hürriyet Mahallesi su tesisatçısı kanala zarar vermeden tıkanıklık açma yapan servisiz. Gider tesisatının içini temizlemek için gelişmiş atık parçalama yayları kullanılarak makinedeki titreşimlerin iletilmesi gerekir. Bu işlemlerden sonra robot cihazla gideri yıkadıktan sonra çıkartarak sistemdeki geriye kalan atıkları da kanalizasyona geçmelerini sağlar ve işlemlerimizi o aşamada bitiririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*