abdurrahman nafız gürman su tesisatçısı

Abdurrahman Nafız Gürman su tesisatçısı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, makineli petek temizleme ve su kaçağı bulma işlemlerini yapmaktadır. Peteğe zararsız ilaçlarla petek temizleme servisi veren firmayız. Cihazla peteğin içini temizleme çalışmaları tortu ve kireç ile kaplı sıcak suyun gitmesini engelleyen peteğin yabancı maddeleri temizleyip daha sıcak hale gelmesini sağlar. Kombiye ve peteğe bağlanan makine temizleme işleminde petek sayısına göre ve peteklerin durumuna göre kimyasal ilaçlı basınçlı su verilir. Tüm maddeler kesin olarak çözülmekte ve kırmadan sökmeden petek bakımı yapılmaktadır.

Abdurrahman Nafız Gürman Su Tesisat Ustası

Güngören Abdurrahman Nafız Gürman su tesisatçısı firmamız mutfak giderlerine atmış olduğunuz yabancı maddeler ve yemek artıkları yüzünden tıkanan gider borusunu açan firmadır. Gider açma makinesi sayesinde tıkanan boruları hiçbir kırma dökme yapmadan yemek artıkları sıkışmış borunun içerisine kameralı cihazlarımızın ucuna bağlamış olduğumuz açıcı yayı sayesinde artıkları parçalayarak tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra ise tesisata vermiş olduğumuz basınçlı su sayesinde tesisat borusunu temizlemeyip evinizden öyle ayrılmaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz yerler bir yıl boyunca garantilidir ve bizi aramanız dahilinde ücretsiz olarak evinize servis göndermekteyiz.

Abdurrahman Nafiz Gürman su tesisatçısı evinizde bulunan su kaçağını son teknoloji cihazlarla kırmadan ve dökmeden garantili bir şekilde tespit edip onarımını yapmaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz yer bir yıl boyunca garantilidir ve tekrar bizi aramanız dahilinde evinize ücretsiz bir şekilde kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*