pendik sanayi mahallesi su tesisatçısı

Pendik Sanayi Mahallesi su tesisatçısı firmamız robotla tıkanıklık açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek bakımı servisleri vermektedir. Çelik açıcı yay teknolojisiyle tıkanıklık açma işlemleri yaparak sizlere en iyi servisleri sunmayı amaçlamaktayız. Tuvalet ve lavabo giderleri açma özelliği olan bu sistem üst üste binmiş maddeleri parçalayarak açmaktadır. Kameralı bir şekilde her iki tuvalet kanalının içinden görüntü almakta ve açıcı yay başlıkları ile açılmaktadır. Geride madde bırakmamak için ise işlem bittikten sonra basınçlı su cihazları ile boruların içini temizliyoruz. Yanlış monte edilmiş bir boru bulunuyorsa onu da düzeltmekteyiz. Kameralı hizmetler için bizleri arayınız.

Pendik Sanayi Mahallesi Tesisat Ustası

Pendik Sanayi Mahallesi su tesisatçısı servisimiz petek tesisatını kimyasal ilaçlarla temizlemektedir. Kombinizi yüksek ayarlarda çalıştırmaya gerek olmadan kalorifer ısısını arttırmak için cihazda arıza olmaması, filtresinin tıkalı durumda olmaması ve kalorifer içinin temiz olması gerekmektedir. Hepsini bir petek temizliği servisi olarak araştırabilir ve çalışmamızın sonrasında sızdırmayan hortumlar ile havlupan yerlerinden başlayarak makine gönderilerek kimyasal ilacın kaloriferin hepsini geçmesini sağlarız. İlacımızın da kaloriferlerde birikmemesi için basınçlı suyu devir daim yaptırarak tüm yabancı maddeleri almaktayız.

Pendik Sanayi Mahallesi su tesisatçısı borularda oluşan hasarlar kameralı makinelerle tespit edip onarımlarını yapmaktayız. Kameralı makinelerle yapılan sızıntı tespit işlemi her zaman daha olumludur. Diğer türlü yapılan su kaçağı bulma işlemlerinde illa ki bir yerlerde kırma işlemleri yapılır ve bu da bulunduğunuz yerde büyük hasarlara yol açar. Sizler ve bizler böyle bir şeyin olmasını istemediğimiz için bu son teknoloji makineleri kullanarak büyük hasarlara yol açmamaktayız. Su kaçağı tespiti işlemlerinde hep en iyisini hedeflemekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*