esenyurt namık kemal su tesisatçısı

Esenyurt Namık Kemal su tesisatçısı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri vermekteyiz. İndirimli petek temizliği fiyatları ile çalışan bir servisiz. Paranızın boşa gitmesi mümkün değildir çünkü garanti vermekteyiz. Her petek sistemi bir değildir. Eski tipte olanların içini temizleseniz de ulaşabileceği ısı değeri bir noktaya kadardır. Bazen gereksiz yere sistem borularının dolaştırılması ısı iletkenliğinde zayıf olmasından dolayıdır. Yeni nesiller de kullanılan kimyasallar ile bu tip kaloriferler de ısı oldukça iyi sonuç verebilir. Tabi ki farklı bir tesisat problemi yoksa bunu söyleyebiliriz. Havlupan takılıp gönderilecek kimyasallar ile içteki tüm kirler hızlıca yerlerinden sökülür ve basınçlı su ile alınıp, temiz su ve içten koruma kimyasalı eklenmesi yapılır.

Esenyurt Namık Kemal Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Namık Kemal Mahallesi su tesisatçısı tuvalete düşen yabancı artıkların tuvalet kanalını, giderini tıkaması durumlarında tıkanıklık açma kıvrımlı yayı ile işlemler yapmaktayız. Sıkışan nesneyi hareket ettirmekte tuvalet suyu faydasız kalabilir. Kıvrımlı yay çelik bir aparat olup cihaz ile güç verilmesi daha ileriye hızlıca geçmesini sağlar. Tuvaletteki sayısız atıklar içinde bu tür girişimlerde kanalın iç kısmı tamamen temizlenebilmektedir.

Esenyurt Namık Kemal su tesisatçısı kaloriferdeki borudan devamlı su akması problemlerinde su kaçağı tespiti termal kamerası kullanarak tam yerlerini bulabilir ve kimyasal eklemesi yapabiliriz. Peteğin sökülmesi olmadan petek sızıntılarını durdurmak için kenarından özel bir sıvı kapatıcı göndeririz. Hatta cihaz ekranı ile basınç değerlerinin ilk ve son değerlerine bakarak ne derece de etkili olduğunu gözlemleyebilir, ek ilaç ekleyerek tam olarak sızmanın durdurulmasını sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*