bağcılar yenigün su tesisatçısı

Bağcılar Yenigün su tesisatçısı servisi olarak robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı hizmetleri sunmaktayız. Peteklerin içerisindeki kireç, tortulaşma ve pas, peteğin orta ve üst tarafların ısınmasına engel olur. Elimizdeki makine ve ilaçlarla biriken bu yabancı maddeleri temizleyerek peteğin tekrardan eskisi kadar ısınmasını sağlıyoruz. Tesisatın içerisinde verdiğimiz basınçlı suyun içerisinde koyduğumuz kimyasal ilaç sayesinde peteklerin iç taraflarında biriken çamurlaşmayı yok ederek peteğin eski performansına kavuşturuyoruz. Kullandığımız bu kimyasal ilaç sayesinde petek eskisi kadar içerisinde yabancı bir cisim bulundurmamış olacaktır. İki yılda en az bir kez kombi petek temizleme servisi almak için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Yenigün Makineli Tesisatçı

Yenigün su tesisatçısı en az hasarla su sızıntısı yerini bulan cihazlı firmayız. Su sızıntısını bulmaya yarayan tüm cihazlara sahibiz. Tavandan sular damlaması nasıl bulunur? Apartmanın dış cephesi, çatı katı, banyo, mutfağa yakınlığı varsa şebeke hatlarındaki sızıntıdan olabilir. Basınca cihazla bakarak su kaçağı tespiti için şebeke sızıntısı olup olmadığını anlayabiliriz. Tesisatta arızalı boru varsa basınçta anormallikle görülmesi gerekir ve ilgili katta ses taraması cihazı ile aranması sonucunda yerini bulup, en az hasar vererek o boruya ulaşabiliriz.

Bağcılar Yenigün su tesisatçısı tamirat gerektirmeden tıkanıklık açma cihazı ile kanallardaki atıkları temizlemekteyiz. Lavabo pimaşı veya gider borusunda sıkışmış sakal, saç artıklarını kırmadan temizlemek için gerekli olan su püskürtme başlığıdır. Kameralar artık parmak ucu kadar küçük alanlar kaplamaktadır. Kablo ile sarkıtılır ve problemin teşhisini koyarız, yerlerini de bilmemizden dolayı en güzel şekilde tıkanan kanalları basınçlı su ile zarar vermeden yıkarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*