beykoz görele su tesisatçısı

Beykoz Görele su tesisatçısı firmamız makineli petek temizleme, kameralı su kaçağı bulma ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. Tesisat sisteminde oluşan su sızıntılarını kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek onaran firmayız. Kameralı tespitler sıradan tespit işlemlerine göre daha sağlıklıdır. Çünkü kamera ile tespit sırasında duvar, fayans ya da mermer de meydana gelen bir kaçak kırılmadan da tespit edilebilir. Makine olmadan yapılan su sızıntısı araştırmasında kaçağı bulmak için hemen hemen her yer kırılır. Bu sizleri maddi ve manevi açıdan zarara sokacaktır. Bu yüzden su kaçağı bulma işlemlerinde her zaman profesyonel bir yardım almanızda fayda var.

Görele Makineli Tesisatçı

Görele su tesisatçısı işlemleri ile petek temizliği günümüzde en güncel ve işe yarayan teknik ile yapılmaktadır. Peteklerin yerlerinden sökülmeden soğuma sorunun önlenmesi ve içindeki kirliliği gidermek çok önemlidir. Havlupan bölgesi işlemler için kullanılabilir. Banyodaki peteği de bu alana örnek gösterebiliriz. Uyguladığımız teknik ise peteğin boyutuna göre bir petek temizleme sıvısının içine suyun eklenmesi ve kablolar eşliğinde peteklere aktarılmasıdır. Petek boruları içinde ilerleyen bu sıvılar önüne geçen ne kadar çamur, kireç ve tortu gibi maddeler varsa onların da çözünmesini sağlar. Çözündükten sonra ise tazyikli suyu sisteme aktarır ve tuvalet kanalından çıkmasını sağlarız.

Beykoz Görele su tesisatçısı tıkanmış boruyu açan firmayız. Özel açıcı bir yay kullanarak tesisat içindeki tüm pislikleri borudan akıtacak şekilde tıkanıklık açma işlemi yaparız. Kireçlenmiş su borusu temizlenmezse ve o şekilde kullanılırsa daha köyü sonuçlar doğurabilir. Her türlü gider tesisatı için firmamız tıkanıklık açma robotları ile servis vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*