beykoz cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı

Beykoz Cumhuriyet Mahallesi su tesisatçısı firması olarak kombi petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve makineli tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Kırmadan tuvalet tıkanması açan gider tesisat ustası olarak tıkanıklık açma robotlarıyla tadilat şıkları olmadan hizmet veriyoruz. Çamurlu veya çok sert türde atıklar kanalı doldurabilir. Robot cihaz yumuşak türde sürtünme ile direkt kanal içinden tadilat olmadan temizlenebilmesini sağlar ki otuz metreden uzun alanlarda bile bunu yapabiliyoruz. Özel kameralar ile buluyoruz. Bazen çok sert atıklar olur ki tadilat yaparak kanalı direkt temizleriz. Yalnız her iki şık içinde atıkları dedektör kamera ile kırmadan buluyor, sonrasında mantıklı kararlar vererek sizlerin bütçesini sarsmamasına özen gösteriyoruz.

Beykoz Cumhuriyet Mahallesi Kameralı Tesisat Ustası

Beykoz Cumhuriyet su tesisatçısı indirimli olarak banyo su kaçaklarını onaran firma olup temin ettiğimiz gelişmiş cihazlarla su kaçağı tespiti kısa zamanda bitirilmektedir. Banyo fayansının altından alt kat tavanına su akıyor problemleri temiz ve atık su hatlarına yönelik olabilir. Akan suların kokusu ve rengi kendisini belli etse de biz tesisat kanalı içine kısa zamanda görüntü alma kameraları göndeririz. Atık kanalları gözlenirken, temiz su borularında basınç testi yapılması işlemleri ile sızma sorunlarını araştırırız. Su akan yerleri direkt bahsettiğimiz kamera, ısıya duyarlı kamera, dedektör ile ses araştırması ile bulunur ve sonrasında onarım aşamalarına geçilir.

Beykoz Cumhuriyet Mahallesi su tesisatçısı peteği oynatmadan içini temizleyen petek temizliği servisiyiz. Petekleri sökerek banyoda temizleyen işlemler artık tarihte kaldı. Özel makineler, kimyasal eklenmesi ile hortumlar ile devir daim yaptırılması, bu aşamada tüm kirlerin alınması, suyun giderek berraklaşması, petek içinde kimyasal temizleyici bırakmayan servis olarak, koruma sıvılarını da tedarik ederek güzel işçilik çıkartmaktayız. 1-3 saatte petekleri temizler, petekte sıcaklık artışı hedeflerinizi elde etmenizi sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*