maltepe yalı mahallesi su tesisatçısı

Maltepe Yalı Mahallesi su tesisatçısı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve kırmadan su arıza tespiti servisleri sunmaktayız. Düşük bütçe ve az para ile petek temizliği yaptırmanın kaliteli adresi olmaya devam ediyoruz. Beton yüzeyin arkasını kirletmeden peteklerdeki soğumayı yok etmek için içteki maddelere yoğunlaşmak gerekir. Evin sürekli ılık kalması gibi durumlar karşınızda olabilir. Yalnızca iki kablo ile cihazımızdan tesisata bağlantı yapıyoruz. Alınacak olan ilk sular ile birlikte ilk pislikleri de alırız. Alamadıklarımızı ilaç ekleyip tamamen yıkayarak ve devir daim şeklinde uygularız. Küçük daireleri tek seferde, daha büyük daireleri ise genelde iki veya üç parti halinde verimli temizleyebilirken oluşan senelerin kiri birkaç saat içinde tamamen yok edilebilir.

Yalı Mahallesi Cihazlı Tesisat Ustası

Yalı Mahallesi su tesisatçısı tuvalet kağıtları giderin taşması ve dolmasına neden olur mu sorusu için tıkanıklık açma cihazı kullanarak kamera ile bakmamız gerekmektedir şeklinde cevap verebiliriz. Sayısız atık birlikte hareketsiz kalırsa kanalı doldurur. Kıvrımlı yay yerleştirip küçük darbeler ile hareket ettiririz. Sivri ve delici ucu olmaması ve saniyede 10’larca defa titreşim verilmesi ile uzunca bir kanalı bile tüm atıklarla beraber uzaklaştırılabilir.

Maltepe Yalı Mahallesi su tesisatçısı termal ısı sistemleri ile ılık veya sıcak su hattı döşenen boruda görüntülü su kaçağı tespiti işlemi yapmaktayız. Taramalar anlık ve hızlıca yapılırken delinmiş halde su kaçıran sıcak su borusu cihaza yansır ve ekibimiz şebeke su hatlarında da farklı cihaz taramaları ile de çalışmalar yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*