avcılar mustafa kemal paşa su tesisatçısı

Avcılar Mustafa Kemal Paşa su tesisatçısı olarak kırmadan tıkanıklık açma, robotla su kaçağı bulma ve petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Su sızıntısını tespit eden ekip olarak su kaçağı tespiti makineleriyle analiz yapmaktayız. Su tesisatı kaçaklarını onarmak için ne kadar maliyetin olduğu önemli bir durumdur. Makineler ile ne kadar sızıntı varsa elimizde bulunan son teknoloji cihazlar ile bulabiliriz. Ses dinlemesi yaparak suyun sızdığı yeri bulabilir, termal kameralarla sıcak su sızıntı yerlerini bularak ne kadar bir fiyat tutacağını sizlere söyleyebiliriz. Beton içindeki ıslaklığın olduğu yeri çok ufak kırarız. Su nereden geliyorsa adım adım her tarafı kıran amatör firmalardan değiliz. Özel makineler ile evinize gelerek kaçakları bulalım ve sorunlarınızı çözelim.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Tesisat Ustası Numarası

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi su tesisatçısı kaliteli tesisat firması olup tıkanıklık açma cihazları ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’da nüfusun artması ile birlikte her dairedeki yabancı maddeler ve atıklar kısa zamanda giderlerde tıkanıklık sorunlarını oluşturabilmektedir. Giderleri en iyi açan robot cihazlar olup titiz bir çalışma ile pimaş içerisine özel yaylar takarak atıkları parçalamaktayız. Çamur gibi bir arada duran bu oluşumu atıkları paramparça ederek, kanal içine yönlendiriyoruz. Pimaş borulara da zarar gelmediği bu işlemlerde özel kameralar ile işlemlerin doğruluğunu mutlaka teyit etmekteyiz.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi su tesisatçısı tıkalı durumda olan borusunu sökmeden ve öyle temizleyen petek temizliği firmasıyız. Petek içi soğuk ise sorun tıkanmadan dolayı olabilir. Gelen suyun yenilenmemesi sebebi ile kireç, tortu, pas üretimi artabilir. Bu da soğukluk anlamına gelir. Biz zaten analiz yaparak sorun noktalarını kırma dökme olmadan bulacağız. Peteği temizleyen cihazı takıp, kirli sulardaki maddeleri kimyasal ilaçlarla çözünür aşamaya getirip tamamını çekip alıp, kirli suları temiz hale getireceğiz ve ısı testleri ile güzel bir sonuç bıraktığımıza emin olmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*