küçükçekmece yeşilova su tesisatçısı

Küçükçekmece Yeşilova su tesisatçısı firması olarak robotla tıkalı gider açma, kombi petek temizleme ve kırmadan su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Su borusu kırılmasına gerek olmadan su kaçağı tespiti ve onarımları dahil hepsini yapmaktayız. Damlayan sulardaki akıntılar zamanla yoğunlaşabilir ve sürekli devam eder. Yanlış teşhis ucuz ve kalitesiz cihazların sonucunda oluşur. Biz ise ses dinlemeleri teknolojileri dahil basınç testleri gibi bir dizi işlemler ile bunları ayırt ederek kesin teşhisler ve çözümleri de bir arada sunuyoruz.

Yeşilova Tesisatçı Telefonları

Yeşilova su tesisatçısı peteklerin altı ısınmıyor problemi için petek temizliği işlemini hemen sunabiliriz. Özel kimyasal sıvıların tüm peteklere gönderebileceği cihazlar ile o ısınmayan bölgelerdeki kireç, pas, toprak ve ne varsa çözünmesini sağlarız. Çözündükten sonra oluşturulan basınçlı su bir devir daim meydana getirirken cihazımıza sürekli petekten gelen sular ve tekrar peteklere gönderimi devam eder. Arada bahsettiğimiz kimyasallar ilave edilir. Bu işlem sırasında çok küçük maddeleri ile yakalayabilecek cihazda filtre vardır. Belli bir doygunluğa geldiği zaman tuvalet veya banyo giderlerine gönderebiliriz. Petek metalinin içten çürümesini önleyen kimyasal ürünleri de mutlaka ilave ediyoruz.

Küçükçekmece Yeşilova su tesisatçısı tuvalet, lavabo ve mutfak gideri tıkanıklığının açılması için tıkanıklık açma sistemlerini kullanırız. Kullanılan teçhizat sisteme göre bazen yoğun su püskürtülmesi, bazı yabancı cisim olarak nitelendirebileceğimiz kumaş benzer olanları geri çıkartmak, atıkları parçalamak olsa da ortak payda robot cihaz ile uygulanan ve kameralar ile kontrol edilmesidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*