bağcılar bağlar su tesisatçısı

Bağcılar Bağlar su tesisatçısı firmamız makineli petek temizliği, tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir. Kampanyalı fiyatlı petek temizliği firmasıyız. Petek temizliği hizmetinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız, petek türü ve sayısına göre ekibimizden fiyatları öğrenebilirsiniz. Peteklerde kireç, tortu iyice artar ve kenardan hava alınması ile asla düzelmez, cihazınız varsa filtre arızası ve cihaz parçasında sorunlara yol açması, sıcaklık düşüşü, doğal gaz masrafı artışı gibi pek çok yan etkisi vardır. Peki petek hemen nasıl temizlenir? Cihazımıza eklenecek ilaçla tüm peteklere bu sıvının geçmesi ve basınç ile çözünmesini sağlıyoruz. Öncesinde yıkama yaparak kaba pislikleri almaktayız ve son aşamada suyu tamamen alıp, temiz suyla birlikte koruma sıvısı ilave etmekteyiz. Bu sayede en az iki sene petekteki tıkanma ve soğuma problemleriniz ortadan kalkacaktır.

Bağcılar Bağlar Makineli Su Tesisatçısı

Bağlar Mahallesi su tesisatçısı özel cihazlarla sökmeden, kırmadan tıkanıklık açma yapan firmayız. Tuvalet borusu temizleme ve tuvalet açma çalışmalarında fayans kırılması yapılmamaktadır. Hangi atık borusu olursa olsun tesisatı kullanarak pimaşa ulaşırız. Özel gider açıcı cihazımız sayesinde atıkların borudan ilerletilmesi işlemleri ustalarımız tarafından yapılmaktadır. İçi çamur ile dolan bir boru düşünün işte onun içine çelik açıcı yayın geçmesini sağlıyoruz. Cihaz yayın ucundaki aparatı döndürür ve delik açılır. Atıklar o açılan deliğin içinden geçer ve sonrasında basınçlı su ile oradaki tüm atıkları temizleriz.

Bağcılar Bağlar Mahallesi su tesisatçısı su kaçaklarında ilk başta suyun sıcak suda mı yoksa soğuk suda mı olduğuna bakılır. Plastik boru ve demir boru fark etmeksizin kaçak nerede ise kırmadan hızlıca tespit ederiz. Su kaçağı tespiti hizmetlerini profesyonelce almak istiyorsanız bizlerle sitemizde bulunan numaralardan iletişime geçebilir ve servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*