fatih mesih paşa su tesisatçısı

Fatih Mesih Paşa su tesisatçısı olarak kameralı su kaçağı bulma, makineli petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Tıkalı gideri yıkayarak açan tıkanıklık açma servisiyiz. Gider yıkama da robotla açma işlemlerimiz devam etmektedir. Apartmanda birden fazla tuvalet, lavabo, banyo gideri taşıyorsa rögarın geri tepme yapması olabilir. Gider temizleme cihazı olan robot aygıttaki yaylar ile yoğun ve bir arada duran, kanalı oldukça tıkayan nesneleri özel yaylar, aparatlar ile ufaladığımızı, parçaladığımızı ve rahatça kanaldan geçmesini sağladığımızı, kameralar ile kontrol ederek, gideri kırmadan açan firma olarak bu teknikleri kesinlikle önerdiğimizi biliyor musunuz?

Mesih Paşa Makineli Tesisatçı

Mesih Paşa su tesisatçısı uygun fiyatlı su sızıntısı bulan servisiz. Üst kattan sürekli su akma sorununuz varsa su tesisatını işaret ediyor olabilir. Arızalı, su kaçıran su borularını bulmak için basınç testi ilgili katlarda yapılarak sızıntı yerleri bulunur. Su kaçağında kat belirlenirken, onarıcı türde sıvılar ile sızıntıları durdurma gibi amaçlar da kullanabiliriz. Delinmiş su borularının içini kapatma, onarma amaçlarına direkt etki eden ilaçlar ve sonrasında basınç testleri uygulayarak tam anlamı ile hasarsız su kaçağı tespiti servisi olarak işlemlerimizi yaparız.

Fatih Mesih Paşa su tesisatçısı petek, kombi temizleme fiyatı uygun olan firmayız. Petek temizliği nasıl yapılır? Uygun bir petek, havlupan gibi bir alandan sistem bağlantısı yapılır ve ilaçlı yıkama kimyasalı eklenir. Tüm petekler kapalı ve yalnızca bir tanesi peteğe bağlantılı olarak uygulanır. Petekler sökülmeden sırasıyla durulama, filtre temizliği, kimyasallı yıkama işlemleri yaparız. İsteğe bağlı olarak kombi bakımı da yapılırken, sürekli devir daim yaptırılan petekteki kirleri, pası makinemiz sürekli çekerek daha çok suyun petek içine geçmesini sağlar ve avantajlı ısınmanın kapısını aralarsınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*