kağıthane harmantepe su tesisatçısı

Kağıthane Harmantepe su tesisatçısı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su kaçağı bulma hizmetleri vermekteyiz. Atığın ortasından başlayarak gedik açabilecek ve parçalama ekipmanı ile gidere de zararı olmadan tıkanıklık açma yöntemleri ile robot cihaz ve kameralı sistemleri kullanmaktayız. Erişim mesafeleri otuz metreye kadar çıkabildiği gibi atık çeşidine yönelik önlemler cihaz ile alınırken yabancı nesneleri de geri çıkartabilecek özel aparatlar ile dört dörtlük ve kusursuz lağım sistemlerinde temizlik işlemleri sunuyoruz.

Harmantepe Makineli Tesisatçı

Harmantepe su tesisatçısı merkezi, bireysel ısıtmalı evlerde petek temizliği yaparak temizleyen firmayız. Petekleri garantili temizlemek sıcaklık artışı ve doğal gaz düşüşüne yardımcı olmaktadır. En yakın petek sıcak, uzaktaki petek soğuk ise sıcak su geçişi engellenmiştir. Engelleyen tortu, kireç gibi maddelerdir. Almak için makineyle çözünür duruma getirip, direkt çekeriz. Devir daim sürelerine dikkat ederek, sürekli yıkar ve kıvama geldikten sonra alırız. Peteğe temiz su eklenmesi, peteğin havasının hatasız alınması ve daha nice işlemlerde bu çalışma ile sizlere verilmektedir.

Kağıthane Harmantepe su tesisatçısı evin tavanını, duvarını ıslatan su boruları nasıl bulunur sorusu için su kaçağı tespiti ile tarama fonksiyonları ileri seviyedeki sistemleri kullanmaktayız. Tavanda su akıntısı oluşturan su tesisatı için komşunun evinde su sızıntısı için cihaz ile tarama, araştırma yapma özelliği olan zemine yerleştirilen ses toplayıcı akustik ses dedektörü gibi teçhizatlar kullanılabilir. Bazen ise salon gibi yalnızca petek boruları olan odalardaki petek borularındaki sızıntıları anlamak için termal kamera, onarmak için ise ilaçlı kapatıcı gibi çalışmalar yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*