fatih muhsine hatun su tesisatçısı

Fatih Muhsine Hatun su tesisatçısı servisi olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve su arıza tespiti işlemlerini yapmaktayız. Alt katın tavanından sürekli su damlaması probleminde sizin dairenizde su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayans altındaki şebeke borularından gelebilir. Tuvaletteki sifon hortumundaki yırtılmadan olabilir. Ses dalgalarını özellikle takip etmede kullanılabilecek detektörler kullanırız. mikrofonlar bu belirtileri toplar ve cihazın görsel ekranı ile tamirat olmadan suyun akmasına neden olan boruları buluruz. Onarım yapmak için fayansı kırmak gerekebilir. Sınırlı kalacağından fazla vakit almadan fayansları da onarabiliriz.

Muhsine Hatun Cihazlı Tesisat Ustası

Fatih Muhsine Hatun su tesisatçısı kombi , peteğin iyi ısınmasını sağlayan servisiz. Kimyasal ilaç , cihazla petek temizliği ısıtma kalitesini arttırır ve yakıt tasarrufunun önünün açmaktadır. Isı farklılıkları oluşan , ılık kalan petek sorunu hava birikmesi veya içindeki kireç gibi maddeler olup her ikisini de kontrol ederek getireceğimiz cihaz ile ilaç eklenerek tüm kirli suları kireç , tortu gibi maddeleri olduğu gibi alabiliriz. Peteğin içerisine eklenecek maksimum miktarda temiz su ve koruma sıvısının da ilave edilmesinde sonra farkı ilk ısıtma anında göreceksiniz.

Fatih Muhsine Hatun su tesisatçısı tıkalı gideri kamerayla gören firmayız. Kanal içindeki yoğunluğun uzaklaştırılması , tesisat içinde tıkanma oluşturucu atıkların kamerayla görülmesi ile olabilmektedir. Bulanık ise su cihazımızda ki açıcı yayı kullanır ve temizledikten sonra görüntüleriz. Örneğin , duşa kabin teknesinden su gitmiyor ise süzgeç tarafından yayı gönderir , tıkanıklık açma cihazının tesisattaki nesneleri hareket ettirmesini sağlarız. Uzaktaki hatlara kadar yayın ulaşabilmesi nedeniyle sorun büyümeden ve tadilat işi olmadan giderilebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*