esenyurt yenikent su tesisatçısı

Esenyurt Yenikent su tesisatçısı firması olarak makineli petek temizleme, kırmadan tıkanıklık açma ve robotla su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Kaloriferli evde odalar hiç ısınmıyor sorunlarında petek temizliği hizmeti ile kirlilik seviyesine bakılmasını önermekteyiz. Soğuk su, ılık, ve sıcak hale geçerken suyun içindeki kireç miktarı da açığa çıkar. Yeni su eklemeleri sırasında bu sıfırdan başlar ve farklı kirlenmelerde birikir, sıcaklık akışını durdurur. Bu maddeleri almak için cihaz getirmekteyiz ve evinizdeki en ufak kirlenme, petek suyu kirletmesi olmadan kimyasal ile kaloriferdeki kirleri yıkıyor ve özenli şekilde geri alıyoruz. Özellikle hızlıca petek soğumalarını giderebilecek, petek ısısını hemen arttırmak için yöntem arıyorsanız bizi aramalısınız.

Esenyurt Yenikent Cihazlı Tesisat Ustası

Esenyurt Yenikent Mahallesi su tesisatçısı tuvaleti tıkayan oyuncak, tuvalet kağıdı, ıslak mendil veya atık türü fark etmeksizin tıkanıklık açma kameraları ile de ne kadar derinde olsun görerek yerlerini bulabiliriz. Bazı yakalama aparatları ile tuvalete atılan yemek ambalajını giderin kırılmasına gerek olmadan çekebiliriz. Atığı delme ve parçalama aparatlarını, kıvrımlı yay gibi uygulamaları yaparak içten plastiğe zarar vermeden hemen temizlenmesi sağlanabilir.

Esenyurt Yenikent su tesisatçısı eskiden fayans kırılması gerekli olan şartları su kaçağı tes6piti servisimiz ile analiz süresince makine kullanarak bu riski sıfıra indirmekteyiz. Duvar fayansının çok sayıda yerinden gelen su sesleri için duvarın içindeki su, şebeke borularındaki delinme yerini bulma işlemini yapmaktayız. Daire içerisine bir kalem ile işaretlendikten sonra kısa bir kırma işleminden sonra onarımlar da başlayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*