sancaktepe yenidoğan su tesisatçısı

Sancaktepe Yenidoğan su tesisatçısı firması olarak kombi petek temizleme, makineli tıkanıklık açma ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Kalorifer için makineli petek temizliği işlemi yapmaktayız. Alüminyum veya farklı petekler için yani bireysel veya merkezi ısıtma kaloriferlerinin sıcaklığını yükseltmek için kesinlikle her sene veya en fazla iki senede bir yaptırmanızı önermekteyiz. Takılacak bir makine ve sırf kalorifer kullanımına uygun kaliteli kimyasallar ile ekonomi olarak petekleri ısıtmak aslında mümkündür. Tüm kirli maddelerin alındıktan sonra ortaya çıkacak olan içi tertemiz petek boruları ve panellerdir. Ağır kireç maddeleri, yoğun çamurlu oluşumlar, pas ve ne kadar madde varsa bu uygulamadan sonra suyun çekimi yapıldığı sırada alınır ve petek atıklarını aynı yerde toplayan filtrede kalır. Size kalan ise her ay gelen aşırı doğal gaz faturasını düşürmek için bu faydalı etkiler ve sıcaklık açısından biraz daha yüksek değerler olacaktır.

Sancaktepe Yenidoğan Tesisat Ustası

Sancaktepe Yenidoğan su tesisatçısı lavaboda tıkanıklık açma amacı ile su püskürtme konulu aygıtlar kullanmaktayız. Her gün tıraş olunan lavaboda bir süre sonra sakalın lavabo giderinde sıkışması, gitmemesi nedeni ile lavabo giderindeki suların yükselmesi olabilir. Bizler ne olursa olsun kamera ile itinalı olarak bakarak o atık noktalarını bulduktan sonra bilinçli şekilde temizleme işlemleri yürütmekteyiz. Ayrıca daha geniş giderlere sahip olan ve katı atık geçen sıhhi kanallarda yine kırmadan çelik yay ve uygulanan titreşim dalgaları ile de sorunun bitirilmesi sağlanabilir.

Sancaktepe Yenidoğan su tesisatçısı plastik, kalorifer ve temiz su borularında su kaçağı tespiti yapmaktayız. Isı gösterge ekranlı termal kamera petek borularında sızmaları görmemizi sağlar. İçi boşaltılacak peteklere eklenecek seyreltilmiş ilaç ile o noktalar kapatılabilir ve sistem kusursuz yine de çalışacaktır. Özel ses dinleme ve tesisattaki su eksilmelerini görebilecek basınç ölçüm mekanizmaları ile de farklı olsa da cihaz taramaları yaparak problemin yerini bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*