fatih molla fenari su tesisatçısı

Fatih Molla Fenari su tesisatçısı olarak robotla tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme işlemleri yapmaktayız. Kaçak suyu duvarı, fayansı kırmadan bulan su kaçağı tespiti cihazlarıyla binayı tarayan firmayız. Duvar, fayans iç katmanlarından su tesisatı geçebilir. Eğer sızıntı yoksa duvar içi kuru ve ses belirtisi olmaması gerekir. Bazen ıslaklık alt kata akar ve siz farkında olmazsınız. Fakat basınç testi makinesi ile biz yine hatasız buluruz. Ses ve nem tarama cihazları ile yerini sabitler ve ondan sonra tadilat yaparız. Delinmiş su borusunda tamirat onarım genelde parça değişimi ile olur. Daha küçük su sızıntıları için onarıcı kimyasal çalışmaları ile de en iyi çözümleri sunmak istemekteyiz.

Molla Fenari Makineli Tesisat Ustası

Molla Fenari su tesisatçısı kaloriferi kimyasalla temizleyen petek temizliği firmasıyız. Demir döküm sistemlere göre daha iyi sıcaklık veren bir tesisattır. Ama hepsinde olduğu gibi içinde kireç, pas oluşabilir. Petek soğuma testini termal kamera ile baktığımızda kritik noktaları bularak tesisat için makineyle kimyasal eklenmesi sonucunda tüm bu maddeleri çözelti haine getirip, basınçlı suyla çekebiliriz. Filtre bölümüne takılacağı için cihazımızdaki bu üniteyi gidere rahatlıkla dökeriz. Radyatörün sıcaklığını yükseltme amaçlı bu hizmetleri mutlaka önermekteyiz.

Fatih Molla Fenari su tesisatçısı tuvaleti kırmadan açan profesyonel tıkanıklık açma ekibiyiz. Tuvaleti en iyi açan yöntem kimyasal ilaçlar değildir. Tuvalet tıkandı nasıl açarım, açılır? Robot cihaz yoğun halde duran atık nesneleri ayrıştırmaktadır. Bir yay düşünün ve kırmadan atık kanalına takıyoruz otuz metre ve daha uzun alanlara ilerliyor, atık kanalı içinden de herhangi bir tahribat oluşturmuyor. Atık alanlarını ve tuvalette tesisat kaçaklarını bulan makine olan kameralı araştırma sonucunda itinalı olarak yayı yerleştireceğimiz alanı bulup, makineye güç veririz ve atıklardan kurtulmuş olursunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*