esenler turgut reis su tesisatçısı

Esenler Turgut Reis su tesisatçısı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve su arıza tespiti hizmetleri vermektedir. Duvar araları, tavan boşlukları, duvardaki bazı bölgeleri kullanan su borularındaki sorunları bilmektedir. Bunları tahmini değil su kaçağı tespiti sistemleri ile anlama yoluna gitmekteyiz. Sızan su hakkında çok sayıda belirti vardır. Eğer karşımızda zemin veya duvarın bir kısmına döşenmiş atık sulara ilişkin bir takım bilgiler varsa atık kanallarında kamera ile bakmak ve yerini tam saptamak bunlardan bir tanesidir. Bazen ise duvarda renkli kısımların kirli gözükmesi ve hissederek sıcak su sızıntıları olduğunu görebiliriz. Tam yerini anlamak için binanın herhangi bir yerinde yalnızca termal kameralar ile inceleme yaparak, sıcaklık faktörlerine bağlı bu analizler ile tam olarak konumlarını saptayabiliriz.

Turgut Reis Makineli Su Tesisatçısı

Turgut Reis su tesisatçısı tuvalet, lavabo tıkanıklığı açıcı hizmetlerimiz ile tıkanıklık açma cihazlarını kullanarak sorunun kaynağına inmekteyiz. Pis su kanallarındaki kirlenmeler için atığı ittirmek gerekir. Güçlü bir cihaza sahibiz ve kanal çapı veya kullandığınız atık sistemi ne olursa olsun, yalnızca bu cihaz ile uygulanacak kuvvetle temiz hale getirebilir ve kamera ile de bunun belirtilerini alabiliriz. Vakit kaybetmeden sorunlu atık boruları için bizi arayın ve isterseniz, atık kanalında sızıntı gibi şikayetlere de bakmaktayız.

Esenler Turgut Reis su tesisatçısı içi tıkanmış radyatörlerde petek temizliği işlemi için birkaç litre sıvı kimyasal ile çözüm bulmaktayız. Peteklere yan etkisi olmayıp, kireç veya farklı maddelere sahip problemleri çözünebilir hale getirir ve basınçlı su ile hemen dışarıya almaktayız. Petek sayısına göre çalışma birkaç saatte bitirilebilir ve daha sıcak ve kolay ısınan sistemleri elde edersiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*