pendik fatih mahallesi su tesisatçısı

Pendik Fatih Mahallesi su tesisatçısı firmamız makineli petek temizleme, robotla tıkanıklık açma ve cihazla su kaçağı tespiti servisleri sunmaktadır. Su kaçağı problemine çok kısa zaman içerisinde çözüm üretmek istiyorsanız firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz. Su kaçağı sorununuza çözüm üretebilecek olan servisimiz teknolojik araçlar ile tamir işlemini yapmaktadır. Su kaçağı bulunurken kaçak olduğu düşünülen zemine makine bağlanır, ses dinleme cihazı en ufak su sesi bile duymaya yardımcı olmaktadır. Su kaçağı bu cihazlar sayesi ile tespit edildikten sonra çok ufak bir delik açılarak yine makineler yardımıyla onarım yapılır. Su kaçağı tamir edilemeyecek bir bölgede ise tesisatçılarımız kullandıkları kimyasal ilaçları su kaçağı olan boruya dökerler. Kimyasal ilaçla döküldüğü yere hava ile iletişime geçerek kristalleşme oluşumunu sağlar. Yaklaşık olarak bir gün içerisinde bu problem kesinlikle ortadan kalkacaktır.

Pendik Fatih Mahallesi Kameralı Tesisat Servisi

Pendik Fatih Mahallesi su tesisatçısı tesisat sisteminizin sökülmesi ve döşenmesi konusunda size yardımcı olacak servisiz. Bu servisimiz randevu usulü ile çalışmaktadır. Randevu alarak istediğiniz zaman da istediğiniz şekilde tesisat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Eğer ki su kaçağı sorunu ile karşılaşmışsanız günün her saati, haftanın her günü kaçak probleminize tesisatçılarımız sayesinde çözüm bulabilirsiniz. Su kaçağı sorunları bir an önce harekete geçilmesi gereken tesisat işlemleri arasında yer almaktadır. Su kaçağı sorunları ile karşı karşıya geliyorsanız duvarlarınızda nemlenmeler olacaktır bu nemlenmesi sebebiyle duvarlarda rutubet oluşumu başlar. Su kaçağı olan banyolar ve tuvaletlerin derz aralarında ki beyaz renk sarımtırak renge dönüşmeye başlar.

Pendik Fatih Mahallesi su tesisatçısı kombi ve petek sisteminizi temizlik işlemlerini de kısa süreler içerisinde makineler aracılığı ile yapmaktayız. Kombi ve petek temizliği yapılan yerlerde ısı tasarrufu yapmayı sağlarken peteklerin ısıyı eşit olarak dağıtabilmesini, daha iyi ısınmasını sağlamaktayız. Peteklerin zaman içerisinde eskimesinden dolayı veya suların kireçli bir yapıya sahip olmasından dolayı petek içerisinde kireçlenmeler birikmesi, tortu oluşması durumları olmaktadır. Bu durumda kullandığımız makineli sistem ile petek temizliğini itinalı bir şekilde yapmakta içerisinde oluşan tortuları, pislikleri ortadan kaldırmaktayız. Makinelerin içerisine koyulan kimyasal sıvılar peteklerin içerisinde tersi yönünde hareket ettirilecek çalkalama yöntemi ile temizlik yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*