tuzla mimar sinan su tesisatçısı

Tuzla Mimar Sinan su tesisatçısı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve tıkalı gider açma servisleri vermekteyiz. Tıkanmış boruyu kamerayla kırmadan bulan servisiz. Atık ile dolup taşan boruların sebepleri bazen döşenirken doğru açı ile döşenmemeleridir. Kamera ve dedektör ile tarama yapılarak tıkanıklık açma robotu için en uygun verileri toplarız. Topluca bir arada duan atıkları yok etmenin yolu onları ayrıştırmak, parçalamaktır ve bunun için bazı tel aparatları pimaş içine kırma dökme olmadan giren robot cihaz ile yaparız. Cihazdaki yayı, teli ilerletecek türde harekete geçirilmesi ile itinalı olarak sistemdeki kirler sökülür ve kanalizasyona akar.

Tuzla Mimar Sinan Kameralı Tesisat Ustası

Tuzla Mimar Sinan su tesisatçısı peteklerin içine zamanla yerleşmiş olan kireç, tortu, pas gibi yabancı artıkları temizlemek için petek temizliği servisi veririz. Bu atıklar petekte bir an içerisinde oluşmaz. Peteklerin kullanımına bağlı olarak içindeki atıklar azalıp artabilir. Bu temizliğin iki senede bir yapılmasını önermekteyiz. Bizim yapmış olduğumuz temizlikten sonra kaloriferin içerisine koymuş olduğumuz kimyasal ilaç petek kirlenmesini iki sene geciktirmektedir. Ama bu süreden sonra petek tekrardan az ısınmaya başlayacak ve size sorunlar çıkartacaktır.

Tuzla Mimar Sinan su tesisatçısı kombi tesisatındaki kaçakları ilaçla kapatan su kaçağı tespiti servisiyiz. Duvarı kırmadan kombi su kaçaklarını bulup onaran tesisat firması olarak ilk işlemimiz basınç değerlerine bakmaktır. Kombi su basıncı düşerse ne olur? Kombi su basıncı a ise tesisatınızda kaçak olabilir. Kombide sıcak su kaçağını kırmadan termal kameralı sistemler kullanmaktayız ve dikkatli şekilde yüzeyleri dıştan tarayarak yerini saptayabiliriz. Ayrıca bu kadar araştırmaya girmeden basınç değerlerini tekrar ölçümleyerek ilaçlı kapatma işlemi ve sıvı kaybını durdurmak için teyit almamız yeterlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*