tuzla fatih mahallesi su tesisatçısı

Tuzla Fatih Mahallesi su tesisatçısı servisi olarak kırmadan tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktayız. Su sızıntısı tamiri yapan firmayız. Mutfak kombi borusundan alt kata su akıyor, kombi su kaçağı bulan tesisatçı deneyimli, tecrübeli su kaçağı tespiti firması mı arıyorsunuz? Bir telefon araması ile hemen servis kaydı oluşturabilir ve hemen gelebiliriz. Kombideki basınç rakamlarını takip eder, cihaz arızasından mı kaynaklandığını araştırır, eğer sizin dairenizde sorun varsa bunu mutlaka bizim takacağımız basınç testi makinesi ile bulunur ve onarım sıvısı ile tamirat yapabiliriz. Termal kamera sistemleri ile sızıntının tam yerini ısı testi ile yapabilir ve onarım maliyetlerini inanılmaz düşürebiliriz.

Tuzla Fatih Mahallesi Tesisat Ustası

Fatih Mahallesi su tesisatçısı kamerayla ekonomik pimaş açma fiyatları tarifeleri olan firmayız. Kameralı sistemlerde belirsizlik ve tahmin gibi adımlar olmaz. Direkt sorun gözükür. İki santim çaplı kamera teçhizatı ile metrelerce araştırma ve tıkalı kalan atık borusu içinde tıkanıklık açma yayı ve sonrasında jet yıkama su hortumu ile temiz hale getirebiliriz. Rögar, banyo, tuvalet, bahçe gideri içine uygun ve atıkları tam kavrama, bulunduğu noktadan ilerletme adımlarının uygulandığı, pimaş ve betona zarar vermeden işlemlerin yapıldığı, robot cihazlı bu işlemleri önermekteyiz.

Tuzla Fatih Mahallesi su tesisatçısı petek içini kimyasal ilaçla temizleyen firmayız. Tamirat yapmadan petek temizliği için peteği tıkayan boruyu bulan cihaz yani termal kamera ile sıcaklık değerlerini inceler ve dikkatli şekilde sistemdeki tüm maddeleri sökebilecek kimyasal eklemesi yaparız. Tıkalı katmanlardaki maddeleri ayrıştırarak, cihazımızdaki özel bölüme eklenmesini makinemiz ile yapıyor ve iç tabakaların tamamen temizlendiğinden emin oluyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*