tuzla orhanlı su tesisatçısı

Tuzla Orhanlı su tesisatçısı servisi olarak kombi petek bakımı, kameralı su kaçağı bulma ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. İndirimli olarak petekleri temizleyen tesisat firması olup gerçek kimyasallı petek temizliği yıkama sıvıları kullanmaktayız. Havlupanı radyatör olarak saymayız. Bağlantı birimlerinden bir tanesidir. Cihazı bu bölgeye, kombiye bağlayabiliriz. Kanala artık erişimimiz vardır. Petek odayı ısıtmıyor ise içindeki pis suları çekmeli, atıkları çözünür duruma getirip almalıyız. Birkaç saat yeterince uzun süredir. Bu işlemi etrafı kirletmeden yapıyoruz ve peteğin tükettiği yakıtı azaltmak, petek yakıt faturalarını düşürmek, sıcaklığı artırma gibi güzel sonuçları vardır.

Orhanlı Tesisat Ustası

Orhanlı su tesisatçısı küveti tıkayan atıkları kırmadan bularak temizleyen açan tıkanıklık açma ekibiyiz. Toprak, beton çökmesi giderde kusur oluşturabilir. Daralma nedeni ile kanal içinden atıklar rahatlıkla geçemez. Yerleştirilecek kamera ile kanalların içine bakılır ve böyle durumlarda tadilat gereklidir. Yalnızca atık sorunları için tespit edilen noktaları ekiplerimiz açıcı yayı gönderir. Tek bir pimaş gideri olduğu için bu hattan rahatlıkla gidebilecek, atığa denk geldiğinde cihazın güç uygulaması ile gider kanallarını kırmadan temizleyen cihaz da denebilir.

Tuzla Orhanlı su tesisatçısı kalorifer su vanası su kaçırıyor sorununu onaran su kaçağı tespiti firmasıyız. Kaloriferin alt kısmındaki vanalarda sızıntı olabilir. Conta veya eksime nedeniyle sızıntı yapabilir. Parça değişimi veya farklı bir problem olup olmadığı gibi araştırmalar ile onarabiliriz. Kaloriferden su kaçıran tesisat borularını basınç testleri, termal kameralı tarama ile de ekiplerimiz bulup, onarıcı türde ilaçla kapatma sıvıları ile tamir etme işlemlerini de yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*