şişli mahmut şevket paşa su tesisatçısı

Şişli Mahmut Şevket Paşa su tesisatçısı firması olarak su kaçağı tespiti, makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmetleri sunmaktayız. Lavaboda sıkışmış sakal artıklarını tıkanıklık açma ve süpürme aparatı ile temizlemekteyiz. Matkap boyutlarına yakın cihazın spiral telinin lavabo gider içine geçmede sorun yaşamaması ile atıklarda hareketliliği sağlayabiliyoruz. Yukarı ve aşağı yönde sürekli hareket eden ve uzunca bir tele sahip olan bu mekanizma gider kanalına geçer ve orada sıkışmış nesnelerin daha ileri gitmesini sağlar. Çalışma sırasında kameralar ile bakarak sistemden tamamen uzaklaştığına emin olmaktayız.

Mahmut Şevket Paşa Tesisat Ustası

Mahmut Şevket Paşa su tesisatçısı yerden ısıtmalı peteklerde kimyasal temizleyici kullanarak petek temizliği yapmaktayız. Panel veya dökme peteklerdeki kirlerin alınması ve suyunun temizlenmesi dahil hepsi için bizi arayabilirsiniz. Tek başına peteğe dökülecek bir ürün kimyasal çalışması yapmıyoruz. Petek katmanlarındaki kirleri temizleyecek olan ürünümüz ise çok geçmeden kirli tabakaların cihazda sabitlenmesini sağlar. Tertemiz şebeke suları ile koruma amaçlı ek sıvı enjekte ederiz ve içten korumaya olanaklı hale getiririz. Petek içindeki su sıcaklığının arttırılması yanı sıra sıcaklığı elde etmede tasarruf gibi olumlu yan etkilerde binanız gelebilir.

Şişli Mahmut Şevket Paşa su tesisatçısı her tür metal ve plastik su hattında içten onarım için uygun kimyasal kullanmakta ve su kaçağı tespiti yapmaktayız. Vanaların tam olarak açık olduğu anda boru içindeki basınç azalması veya sabit mi gibi durumlara bakmaktayız. Sabit kalıyor ve istediğimiz rakamlarda ise kayıp yoktur. Tam tersi ise bahsettiğimiz ürünü suyu boşalttıktan sonra kullanıp onarıma işlemlerine hızlıca geçmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*