fatih saraç ishak su tesisatçısı

Fatih Saraç İshak su tesisatçısı firmamız kombi petek temizliği, su kaçağı tespiti ve makineli tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Su kaybı içinde olan borularda su kaçağı tespiti cihazları ile hasarı görmekte ve onarmaktayız. Mutfaktan her saat su sesleri geliyor gibi şikayetler evinizde var mı? Suyun ilk sıçrama ile sonraki içteki dolaşım arasında ses farklılıkları vardır. Tüm bunları ses takip ve dedektör taramaları ile bulmaktayız. Eş zamanlı rakamların cihaz ile gösterilmesini de takip ederiz. Bazen ıslaklık olan yerde su borusu bile döşenmemiştir. Yani bu tür hatalar yapmadan çalışmaları bitiririz ve ustalarımız onarımları başlatır.

Saraç İshak Su Tesisat Firmaları

Saraç İshak su tesisatçısı kalorifer paneli içinin hiç ısınmaması ve borularının ılık kalması gibi durumda petek temizliği ekibini aramanızı öneriyoruz. Kaloriferdeki su pek eksilmez ve tamamlanması kolaydır. Burada ısı kaynağı ile hali hazırdaki suyun ısıtılması sürekli yapılmaktadır. Kombi derecelere bakar ve belli zaman aralığı ile doğal gaz tüketimi yapar. Yalnız kireç tabakaları tıkanma yaparsa sıcaklık geçişi durur. Peteklerdeki kirecin tamamını almak için ve diğer maddeler içinde geçerli olmak üzere termal kamera ile sıcaklıklara bakıp istersek direkt peteğe cihazımızı bağlarız. Kimyasal temizleyicilerin aktarılması ve yoğun su basılması ve çekilmesi ile işlemleri tamamlarız. Çok sayıda peteğin aynı anda havlupan ile temizlenmesi de yapılmaktadır.

Fatih Saraç İshak su tesisatçısı banyo kanalını tıkaması için cihaz ile tıkanıklık açma ekibini arayabilirsiniz. Bazen saç kalıntıları ile bir arada bulunur ve çok geçmez banyo suları hemen taşma yapar ve zemini su içerisinde bırakır. Kokusu da elbette cabasıdır. O kanal yapısının silindirli alanına metreler boyunca sürebilecek kameralar ile bakabiliriz. İlgili nesnenin bahsettiğimiz sorundan kaynaklandığını görürsek su püskürtme cihazını getirir ve basıncı da yıpratmayacak ölçüde yerine getirerek, pis su kanalını yalnızca su ile yıkayarak açılması işlemini başlatabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*